Zona metropolitană BucureștiParcul de vehicule al operatorilor din București și IlfovTramvaie STB

 

Topic: Repartizarea tramvaielor

2015 posts, 490344 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 100 101 102 103 104 105 106  ... 144
 
 

📖 Pagination options
Re: Repartizarea tramvaielor Cezar210

Vagonul 334 al Depoului Titan este împrumutat astăzi de către cei de la Depoul Dudești pentru linia 1.

 


Re: Repartizarea tramvaielor Andrei98

Titan a primit 2 ture in timpul saptamanii in 1, in weekend nu stiu exact cum sta treaba. In mod logic nu e nevoie de vagon imprumutat in zile de weekend cand ai oricum un numar mai mic de ture.

 


Re: Repartizarea tramvaielor LucaTB

Din ce am înțeles, aceste ture ale Depoului Titan în linia 1 sunt defapt ture suplimentare care au fost băgate odată cu desființarea liniei 46.

 


Re: Repartizarea tramvaielor Nicu24

Azi era doar 334 in 1, văd că stă foarte prost depoul Dudești cu tramvaiele ...

 


Re: Repartizarea tramvaielor REDX

LF-urile sunt cele care le dau bătăi de cap celor de la Dudești.

 


Re: Repartizarea tramvaielor andrei11

Din partea moderatorului:
Explică-mi şi mie de ce tot citezi postarea de deasupra postării tale. Nu ai cumva butonul << Scrie un mesaj nou >> ? Care-i logica că nu-l foloseşti ? Ai o satisfacţie să  apeşi butonul << Citează >>?
Tramvaiele defecte scrie-le la << Mentenaţă >> pe viitor. Acum le-am trecut  eu, dar pe viitor acolo să postezi.

 


Re: Repartizarea tramvaielor Mircea Stefan

Din ce am inteles din comunicatul transmis pe aplicația InfoTB, tramvaiele de pe linia 46 vor fi mutate pe linia 36.

 


Re: Repartizarea tramvaielor andrei11

Că şi multe erau !

 


Re: Repartizarea tramvaielor Gabi23

Începând de vineri vor fi modificări în repartizarea tramvaielor. Să nu devină acest topic dispecerat, sper.

Linia 1 - 20 tururi Dudești - 7 tururi Victoria
Linia 5 - 10 tururi Victoria
Linia 14 -  6 tururi Titan - 1 tur Colentina
Linia 23 - 3 tururi Dudești - 6 tururi Giurgiului - 1 tur Titan
Linia 27 - 8 tururi Titan - 3 tururi Alexandria
Linia 41 - 21 tururi Alexandria - 12 tururi Bucureștii Noi
Linia 55 - 10 tururi Titan  

 


Re: Repartizarea tramvaielor Nicu24

De  unde o să aibă Titan vagoane sa scoată pentru 55??că ei abia își fac turele de zi cu zi pentru celelalte linii ?

 


Re: Repartizarea tramvaielor TrainWrecker

Pun si eu o intrebare aici, pe unde o iau tramvaiele lui 5 din Victoria, fac cumva bucla de pe str. Lizeazu - Reinvierii - Colentina si se intorc pe Stefan cel Mare sau se duc pana la Lizeanu si o iau pe Viitorului pana la Sf. Gheorghe?

 


Re: Repartizarea tramvaielor PTMZ

Prima variantă. Cel puțin așa făceau înainte de desființare.

 


Re: Repartizarea tramvaielor georgica2704

TrainWrecker wrote here:
Pun si eu o intrebare aici, pe unde o iau tramvaiele lui 5 din Victoria, fac cumva bucla de pe str. Lizeazu - Reinvierii - Colentina si se intorc pe Stefan cel Mare sau se duc pana la Lizeanu si o iau pe Viitorului pana la Sf. Gheorghe?

Pentru acces la Sf. Gheorghe, merg pana la Obor, apoi dreapta pe Mosilor , pe traseul liniei 21.

 


Re: Repartizarea tramvaielor andrei11

Chiar aşa,  de ce nu ar lua-o pe Viitorului ?

 


Go to page:  1  ... 100 101 102 103 104 105 106  ... 144
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Tramvaie STB  • 
Choose destination

Since our 2335 forum members have written 425768 posts in 5294 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use