Zona metropolitană BucureștiTotul despre București

 

Topic: Sectorul 5

344 posts, 145489 views
 
Go to page:  1  ... 14 15 16 17 18 19 20  ... 25
 
 

📖 Pagination options
Re: Sectorul 5 subway guru

ByOnu wrote:
https://facebook.com/Popescu.Piedone/vid ... 66554192

Ii pune Piedone pe politistii locali sa mearga pe jos si sa lase masinile, pentru ca din masina se fac ca nu vad.

Fals, nu vezi picior de politist local pedestru pe strazi, singurul loc in care-si fac simtita prezenta e la dirijarea circulatiei in intersectiile aglomerate atunci cand nu sforaie la umbra in masina…

 


Re: Sectorul 5 orex

Reclama-i, ce ti-e asa de greu! Ai instrumentele la indemana!
PS
In S6 e liniste de-ti țiuie urechile, nu-ti poti inchipui si nu cred ca cetatenii din S5 sunt mai breji!

 


Re: Sectorul 5 ByOnu

Guru: atunci, si tu si Piedone ati identificat corect problema.

 


Re: Sectorul 5 subway guru

Da, dar eu nu am cum sa-i pun la treaba!
:rofl:
In rest trebuie doar sa suport agresivitatea puzderiei de cersetori si escroci ce misuna prin tot locul…
:bleah:

 


Re: Sectorul 5 orex

13 septembrie arata stock? Chiar asa? :think:
In raport cu Ciprian Ciucu (mut), al vostru face o scofala, de ce-l pui la stalpul infamiei, don ”guru”?!

 


Re: Sectorul 5 subway guru

Poate totusi remarci ca eu subliniez ce trebuie apreciat si critic ce trebuie criticat, nu ca tine care nu sari decat la ciorovaiala inutila si lipsita de obiect.
P.S.
Un primar trebuie evaluat pe realizarile concrete nu pe gargara de doi bani!
A propos, Mutu era mai vorbaret sau doar batea campii?

 


Re: Sectorul 5 andrei11

Din partea moderatorului:
Tot off topicul a ajuns la Club

 


Re: Sectorul 5 orex

Mutu, probabil ca era mai vorbaret cu Miți, altfel era pasare rara! Chestiunea e ca stapana, Miți, l-a adoptat și pe Ciucu! :rofl:





 


  • Mircea G
  • Posted:
  •  

Re: Sectorul 5 Mircea G

subway guru wrote:
.......
Voi doi nu locuiti in sector dar va arogati pozitia de a judeca…pentru ceea ce noi trebuie sa suportam desi pe voi doi va cam doare-n pix…
......

Locuiesti in 5 ?? Ce suporti , asa nasol ????

 



Re: Sectorul 5 ByOnu

Orex, colega, si tu exagerezi. Hai sa ne limitam la infrastructura (de recreere, pietonala, auto, etc). Zau, clipul de mai sus mergea direct la politica.

Lasa un link catre canalele de comunicare ale Primariei / primarului si aia e. Cine vrea se uita. Ma astept ca aici sa vedem amenjari peisagistice, infrastructura, etc. si sa le discutam ca niste oameni tehnici.

 


Re: Sectorul 5 orex

Daca aveai rabdare in a urmari 2(doua) din postarile anterioare pe acest subiect, vedeai, in afara de ultimul, ca s-au facut cca. 40 de parcari, parcuri si se vor face locuri de joaca pentru copii, cu plantari de arbori, inclusiv mobilier stradal. Intamplator sau nu am urmarit de-a fir a par reportajele. Chiar vreau sa vad dupa deadline-ul ”trasat”  15.07.2021ca lucurile ARATA altfel in zonele cu pricina! Sigur va puteti convinge si voi daca-i minciuna sau nu!
La Robert Negoita ai avut aceeasi reactie, cand si-a aratat realizarile pe alta platforma de media? ;)
PS
Toti primarii tre sa-si cunoasca zona de administrare, nu din jiltul biroului, ci de la firul ierbii, exact ca si medicul de familie pacientii!
Pui ramasag ca dac-o tine tot asa, in cei 4(patru) ani de mandat, si vrea sa candideze nu-i trebuie bani de campanie electorala?! :yes:

 


Re: Sectorul 5 ByOnu

Nu stiu ce am facut si nu zic ca am postat exemplar in toata activitatea mea, zic doar ca ceea ce faci acum este -- fara intentie, desigur -- oarecum toxic. Mentii o discutie care oricum este din afara sferei acestui topic, punand paie pe foc cu aceste clipuri subiective.

Hai sa ne limitam la aspecte de infrastructura. O taraba in piata NU ESTE INFRASTRUCTURA.

Nu-s moderator, dar cred ca ai putea pune si tu niste fotografii din zonele modernizate, realizate (de preferat) de tine. Macar screenshoturi la obiect din aceste clipuri. Esenta. "S-a modernizat scuarul verde cutare" + poza. Asa, n-are nimeni ce sa-ti comenteze.

 


Re: Sectorul 5 Costin

Sustin - showuri de tip 'inspectie', razii la carute si ajutoare din piata efectiv nu fac parte din tematica forumului.

Miroase a 'flame' aici. Ramaneti in tematica si nu va certati.

 


Go to page:  1  ... 14 15 16 17 18 19 20  ... 25
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Totul despre București  • 
Choose destination

Since our 2318 forum members have written 423899 posts in 5275 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use