Topic: Sectorul 4
3232 posts, 926251 views
📖 Pagination options
- Puss in Boots
-
Posted:
-
- razvan_3asy
-
Posted:
-
- Cristi N
-
Posted:
-
Re: Sectorul 4
Cristi N
Parincea a devenit cu sens unic spre Oltenitei, Ciochina s-a inversat spre Berceni, Voila este spre Oltenitei si tot asa. Nu prea inteleg de ce au facut Parincea cu sens unic e destul de lata . La Ciochina e distractie maxima, in dreptul ei e refugiul de tramvai si daca vrei sa intri venind dinspre IRA trebuie sa intorci in dreptul str. Parincea.
In alta ordine de idei, daca folositi aplicatia de raportat probleme scrieti in descriere un punct de reper si o scurta descriere. Am fost sunat de mai multe ori pentru clarificari desi marcasem corect pozitia pe harta si pozele vorbeau de la sine. In plus de asta daca incep o sesizare cu telefonul in mod landscape si pana sa o trimit il intorc in mod portrait crapa aplicatia si trebuie sa o iau de la capat. Telefonul nu este nici pe departe vreun model low-end.
Parincea a devenit cu sens unic spre Oltenitei, Ciochina s-a inversat spre Berceni, Voila este spre Oltenitei si tot asa. Nu prea inteleg de ce au facut Parincea cu sens unic e destul de lata . La Ciochina e distractie maxima, in dreptul ei e refugiul de tramvai si daca vrei sa intri venind dinspre IRA trebuie sa intorci in dreptul str. Parincea.
In alta ordine de idei, daca folositi aplicatia de raportat probleme scrieti in descriere un punct de reper si o scurta descriere. Am fost sunat de mai multe ori pentru clarificari desi marcasem corect pozitia pe harta si pozele vorbeau de la sine. In plus de asta daca incep o sesizare cu telefonul in mod landscape si pana sa o trimit il intorc in mod portrait crapa aplicatia si trebuie sa o iau de la capat. Telefonul nu este nici pe departe vreun model low-end.
- Puss in Boots
-
Posted:
-
Re: Sectorul 4
Puss in Boots
Pe Parincea stiu ca tipau multi ca treceau maxi taxi si loveau oglinzile masinilor parcate (sau ceva de gen).
Pe Parincea stiu ca tipau multi ca treceau maxi taxi si loveau oglinzile masinilor parcate (sau ceva de gen).
- TibiV
-
Posted:
-
Re: Sectorul 4
TibiV
Iriceanu


Tot nu au completat cu asfalt langa bordura


Iar Vitan-Barzesti este tot fara nici un marcaj...

Iriceanu


Tot nu au completat cu asfalt langa bordura


Iar Vitan-Barzesti este tot fara nici un marcaj...

- Puss in Boots
-
Posted:
-
- MikeT
-
Posted:
-
-
- V2A
-
Posted:
-
Re: Sectorul 4
V2A
Copertinele noi au ajuns și în stațiile de pe Bd. Dimitrie Cantemir, pe sensul spre Piața Unirii. Dimineață spărgeau de zor în stație la Șincai (pregăteau locul) iar în stația Bd. Mărășești era doar tăiat asfaltul. Pe sensul spre Tineretului au rămas vechile copertine.
Copertinele noi au ajuns și în stațiile de pe Bd. Dimitrie Cantemir, pe sensul spre Piața Unirii. Dimineață spărgeau de zor în stație la Șincai (pregăteau locul) iar în stația Bd. Mărășești era doar tăiat asfaltul. Pe sensul spre Tineretului au rămas vechile copertine.
- Puss in Boots
-
Posted:
-
Re: Sectorul 4
Puss in Boots
P-acolo parca se si asfaltase nu? Gen munca de 2 ori ca de obicei. Parca vazusem si bolarzi scosi cu ocazia montarii de astfel de statii.... nu stiu daca neaparat in zona aia.
P-acolo parca se si asfaltase nu? Gen munca de 2 ori ca de obicei. Parca vazusem si bolarzi scosi cu ocazia montarii de astfel de statii.... nu stiu daca neaparat in zona aia.
-
- V2A
-
Posted:
-
- Puss in Boots
-
Posted:
-
-
- 1689
-
Posted:
-
- razvan_3asy
-
Posted:
-
- realistul
-
Posted:
-
Re: Sectorul 4
realistul
In toate stațiile cu trotuare refăcute de curand, se sparge pentru copertine.
In toate stațiile cu trotuare refăcute de curand, se sparge pentru copertine.
📖 Pagination options