Topic: Noiembrie 2015
37 posts, 16042 views
📖 Pagination options
- misterr
-
Posted:
-
Noiembrie 2015
misterr
Partea 1
Partea 1
P1040847.JPG (134.37 KB; downloaded 5941 times)
P1040848.JPG (183.5 KB; downloaded 5943 times)
P1040849.JPG (163.62 KB; downloaded 5942 times)
P1040850.JPG (228.37 KB; downloaded 5942 times)
P1040851.JPG (218.2 KB; downloaded 5945 times)
P1040852.JPG (187.72 KB; downloaded 5953 times)
P1040853.JPG (208.22 KB; downloaded 5941 times)
P1040854.JPG (207.62 KB; downloaded 5942 times)
P1040855.JPG (156.7 KB; downloaded 5941 times)
P1040856.JPG (176 KB; downloaded 5944 times)
- misterr
-
Posted:
-
Re: Octombrie 2015
misterr
Partea 2
Partea 2
P1040857.JPG (184.04 KB; downloaded 5944 times)
P1040858.JPG (166.65 KB; downloaded 5946 times)
P1040859.JPG (175.83 KB; downloaded 5944 times)
P1040860.JPG (204.65 KB; downloaded 5944 times)
P1040861.JPG (226.02 KB; downloaded 5944 times)
P1040862.JPG (158.22 KB; downloaded 5944 times)
P1040863.JPG (229.77 KB; downloaded 5942 times)
P1040864.JPG (202.58 KB; downloaded 5941 times)
P1040865.JPG (153.72 KB; downloaded 5985 times)
- misterr
-
Posted:
-
Re: Octombrie 2015
misterr
Partea 3
Partea 3
P1040866.JPG (185.8 KB; downloaded 5942 times)
P1040868.JPG (188.63 KB; downloaded 5943 times)
P1040869.JPG (122 KB; downloaded 5939 times)
P1040871.JPG (121.97 KB; downloaded 5939 times)
P1040872.JPG (193.67 KB; downloaded 5942 times)
P1040873.JPG (162.26 KB; downloaded 5944 times)
P1040874.JPG (169.55 KB; downloaded 5943 times)
P1040875.JPG (242.8 KB; downloaded 5937 times)
P1040876.JPG (180.39 KB; downloaded 5951 times)
- misterr
-
Posted:
-
Re: Octombrie 2015
misterr
Partea 4
Partea 4
P1040877.JPG (141.05 KB; downloaded 5937 times)
P1040878.JPG (171.47 KB; downloaded 5936 times)
P1040879.JPG (158.91 KB; downloaded 5938 times)
P1040880.JPG (101.43 KB; downloaded 5940 times)
P1040881.JPG (140.07 KB; downloaded 5939 times)
P1040882.JPG (138.31 KB; downloaded 5940 times)
P1040883.JPG (169.16 KB; downloaded 5940 times)
- TibiV
-
Posted:
-
Re: Noiembrie 2015
TibiV
Duminica, 8 noiembrie, dupa ce am vizitat strapungerea N.Grigorescu am oprit si la Piata Sudului.
Trecuse de ora 17 si se insera, asa ca nu va suparati pe calitatea mai slaba a imaginilor...
In primul rand sa ne amintim cat costa si cine plateste... Sau ar fi trebuit sa plateasca...

Aplicati procentul de realizare la 31 decembrie la suma alocata de UE, si vom sti cati bani europeni se pierd...

Dar hai sa mergem mai departe...
Aici s-au ingropat conductele alea mari in urma cu vreo doua luni.
In dreapta nu e (inca ?) nici un zid de sprijin...

Arunc o privire in imprejmuirea din stanga.

Detaliu

Duminica, 8 noiembrie, dupa ce am vizitat strapungerea N.Grigorescu am oprit si la Piata Sudului.
Trecuse de ora 17 si se insera, asa ca nu va suparati pe calitatea mai slaba a imaginilor...
In primul rand sa ne amintim cat costa si cine plateste... Sau ar fi trebuit sa plateasca...

Aplicati procentul de realizare la 31 decembrie la suma alocata de UE, si vom sti cati bani europeni se pierd...

Dar hai sa mergem mai departe...
Aici s-au ingropat conductele alea mari in urma cu vreo doua luni.
In dreapta nu e (inca ?) nici un zid de sprijin...

Arunc o privire in imprejmuirea din stanga.

Detaliu

- TibiV
-
Posted:
-
Re: Noiembrie 2015
TibiV
Breteaua de intrare in benzinarie


Cu aparatul bagat prin gard, spre Mega Image... In dreapta, in spatele mormanului de pamant, accesul PP1.

Acelasi acces vazut din benzinarie...

... si din intersectie

Breteaua de intrare in benzinarie


Cu aparatul bagat prin gard, spre Mega Image... In dreapta, in spatele mormanului de pamant, accesul PP1.

Acelasi acces vazut din benzinarie...

... si din intersectie

- TibiV
-
Posted:
-
Re: Noiembrie 2015
TibiV
Fostul capat al troleelor.
Groapa care lasa doar o banda spre Obregia este inca acolo...

Accesul PP2 spre linia de tramvai

Din alt uncghi

Sine de tramvai peste tot...


Fostul capat al troleelor.
Groapa care lasa doar o banda spre Obregia este inca acolo...

Accesul PP2 spre linia de tramvai

Din alt uncghi

Sine de tramvai peste tot...


- TibiV
-
Posted:
-
Re: Noiembrie 2015
TibiV
In fata se vad liniile de tramvai sens Romprim-Vacaresti, iar prin plasa in stanga se vede un sant,,,

Adica santul asta, putin neclar ca am facut poza peste gard, fara sa vad bine ce fac...

Aici se vede linia de tramvai Vacarest-Pieptanari, si in stanga prin plasa alt sant


Adica santul asta... Au betonat grinda de ghidaj.

In fata se vad liniile de tramvai sens Romprim-Vacaresti, iar prin plasa in stanga se vede un sant,,,

Adica santul asta, putin neclar ca am facut poza peste gard, fara sa vad bine ce fac...

Aici se vede linia de tramvai Vacarest-Pieptanari, si in stanga prin plasa alt sant


Adica santul asta... Au betonat grinda de ghidaj.

- TibiV
-
Posted:
-
Re: Noiembrie 2015
TibiV
Zona PP1 la Mega Image



Accesul PP1

Si capatul dinspre pasajul rutier, unde ar trebui sa inceapa sa sape in continuare.
Dar nu s-au apucat.

Zona PP1 la Mega Image



Accesul PP1

Si capatul dinspre pasajul rutier, unde ar trebui sa inceapa sa sape in continuare.
Dar nu s-au apucat.

- TibiV
-
Posted:
-
Re: Noiembrie 2015
TibiV

Zona unde au finalizat PS


Parca au inceput excavarea...

Vedere de la BT spre BIG. Au spart mult asfalt...


Zona unde au finalizat PS


Parca au inceput excavarea...

Vedere de la BT spre BIG. Au spart mult asfalt...

- TibiV
-
Posted:
-
Re: Noiembrie 2015
TibiV
In fundal BIG-ul

Nu imi dau seama exact ce sunt profilele astea metalice, dar nu sunt armaturi din fier-beton

Dar exista si armaturi destule...

Pregatite pentru distinsa doamna Kelly...

Cam atat...
Si cam dezamagitor...
In fundal BIG-ul

Nu imi dau seama exact ce sunt profilele astea metalice, dar nu sunt armaturi din fier-beton

Dar exista si armaturi destule...

Pregatite pentru distinsa doamna Kelly...

Cam atat...
Si cam dezamagitor...
- TibiV
-
Posted:
-
Re: Noiembrie 2015
TibiV
Pozele pot fi vazute la rezolutie foarte mare aici: http://imgur.com/a/9hatk
(4224x2368 pixeli, cam 2MB de poza, nerecomandat pe mobil...)
Pozele pot fi vazute la rezolutie foarte mare aici: http://imgur.com/a/9hatk
(4224x2368 pixeli, cam 2MB de poza, nerecomandat pe mobil...)
- realistul
-
Posted:
-
Re: Noiembrie 2015
realistul
Acum la Văcărești
Acum la Văcărești
IMG_20151113_153930.jpg (721.12 KB; downloaded 4872 times)
- realistul
-
Posted:
-
Re: Noiembrie 2015
realistul
Din alta poziție.
Din alta poziție.
IMG_20151113_153913.jpg (827.59 KB; downloaded 4932 times)
📖 Pagination options