Topic: SC RATBV SA - Despre comportamentul controlorilor
3 posts, 2371 views-
- SPA29
-
Posted:
-
SC RATBV SA - Despre comportamentul controlorilor
SPA29
Cam ce parere aveti despre cum isi fac controlorii RAT treaba, sechestrand persoanele care nu au bilete? Bineinteles ca daca erau putin mai inchisi la ten, tinerii din autobuz ar fi fost liberi. In poza 3 se observa si "intaririle". Poze realizate azi, in jurul orelor 15.
Cam ce parere aveti despre cum isi fac controlorii RAT treaba, sechestrand persoanele care nu au bilete? Bineinteles ca daca erau putin mai inchisi la ten, tinerii din autobuz ar fi fost liberi. In poza 3 se observa si "intaririle". Poze realizate azi, in jurul orelor 15.
WP_001611 [800x600].jpg (122.1 KB; downloaded 2297 times)
WP_001612 [800x600].jpg (85.77 KB; downloaded 2268 times)
WP_001614 [800x600].jpg (82.54 KB; downloaded 2260 times)
-
- andrei11
-
Posted:
-
Re: Despre comportamentul controlorilor RAT Bv
andrei11
Nu se spune<< putin mai inchisi la ten>> ci persoane defavorizate. Lor evident nu li se cere biletul - valabil pentru Bucuresti.
Nu se spune<< putin mai inchisi la ten>> ci persoane defavorizate. Lor evident nu li se cere biletul - valabil pentru Bucuresti.
-
- stakee
-
Posted:
-
Re: Despre comportamentul controlorilor RAT Bv
stakee
Valabil pt toata Romania
andrei11 wrote:
Nu se spune<< putin mai inchisi la ten>> ci persoane defavorizate. Lor evident nu li se cere biletul - valabil pentru Bucuresti.
Valabil pt toata Romania
Home page
•
Parent forum:
Transportul în comun din municipiul Brașov (SC RATBV SA)
•
Choose destination