Regiunile RomânieiTransilvaniaJudețul BrașovTransportul în comun din municipiul Brașov (SC RATBV SA)

 

Topic: SC RATBV SA - Despre comportamentul controlorilor

3 posts, 2371 views
SC RATBV SA - Despre comportamentul controlorilor SPA29

Cam ce parere aveti despre cum isi fac controlorii RAT treaba, sechestrand persoanele care nu au bilete? Bineinteles ca daca erau putin mai inchisi la ten, tinerii din autobuz ar fi fost liberi. In poza 3 se observa si "intaririle". Poze realizate azi, in jurul orelor 15.
WP_001611 [800x600].jpg (122.1 KB; downloaded 2297 times)
WP_001612 [800x600].jpg (85.77 KB; downloaded 2268 times)
WP_001614 [800x600].jpg (82.54 KB; downloaded 2260 times)

 


Re: Despre comportamentul controlorilor RAT Bv andrei11

Nu se spune<< putin mai inchisi la ten>> ci persoane defavorizate. Lor evident nu li se cere  biletul - valabil pentru Bucuresti.

 


Re: Despre comportamentul controlorilor RAT Bv stakee

andrei11 wrote:
Nu se spune<< putin mai inchisi la ten>> ci persoane defavorizate. Lor evident nu li se cere  biletul - valabil pentru Bucuresti.


Valabil pt toata Romania :popa:

 


Home page  • 
Parent forum: Transportul în comun din municipiul Brașov (SC RATBV SA)  • 
Choose destination

Since our 2708 forum members have written 464935 posts in 5803 topics and 542 subforums.

 

© 2009 - 2026 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use