Topic: Galerie foto cu autobuzele Mercedes-Benz Citaro (2011-2014)
1263 posts, 538774 views
📖 Pagination options
-
- stefan_br
-
Posted:
-
-
- Victor92
-
Posted:
-
Re: Mercedes Citaro "day by day"
Victor92
4572, 4597, 4814
4572, 4597, 4814
4572.JPG (194.64 KB; downloaded 5348 times)
4597.JPG (227.88 KB; downloaded 5331 times)
4814.JPG (163.04 KB; downloaded 5339 times)
-
- stefan_br
-
Posted:
-
Re: Mercedes Citaro "day by day"
stefan_br
8 mai: 4456;4700; 4576; 4931; 4455
8 mai: 4456;4700; 4576; 4931; 4455
IMG_0557-2.jpg (143.49 KB; downloaded 5276 times)
IMG_0561-2.jpg (153.19 KB; downloaded 5262 times)
IMG_0563-2.jpg (153.43 KB; downloaded 5272 times)
IMG_0566-2.jpg (154.25 KB; downloaded 5266 times)
IMG_0568-2.jpg (145.85 KB; downloaded 5271 times)
-
- Robert24
-
Posted:
-
Re: Mercedes Citaro "day by day"
Robert24
La Obregia in lipsa afisajelor functionale a aparut o varianta mai moderna decat hartia imprimata A4... Vechile si celebrele placi...
La Obregia in lipsa afisajelor functionale a aparut o varianta mai moderna decat hartia imprimata A4... Vechile si celebrele placi...
- georgica2704
-
Posted:
-
Re: Mercedes Citaro "day by day"
georgica2704
Asa e , l-am zarit sambata pe 4198 care era pe 312. Bineinteles arata vechiul capat al liniei (Turnu Magurele )nu cel actual . Totusi e un pas inainte decat banala hartie in geam.
Asa e , l-am zarit sambata pe 4198 care era pe 312. Bineinteles arata vechiul capat al liniei (Turnu Magurele )nu cel actual . Totusi e un pas inainte decat banala hartie in geam.
-
- Victor92
-
Posted:
-
-
- Victor92
-
Posted:
-
Re: Mercedes Citaro "day by day"
Victor92
Cateva bijuterii de astazi + un 138 ratacit pe Magheru
. Devierea temporara a liniei 138 va avea loc maine si nu azi ...
4200, 4379, 4382, 4530, 4564, 4769, 4905, 6275
Cateva bijuterii de astazi + un 138 ratacit pe Magheru
4200, 4379, 4382, 4530, 4564, 4769, 4905, 6275
4200.JPG (279.15 KB; downloaded 5102 times)
4379 Magheru138.JPG (198.49 KB; downloaded 5086 times)
4382.JPG (231.91 KB; downloaded 5116 times)
4530.JPG (256.84 KB; downloaded 5090 times)
4564.JPG (199.4 KB; downloaded 5086 times)
4769.JPG (182.64 KB; downloaded 5108 times)
4905 BarajulDunarii253.JPG (201.42 KB; downloaded 5122 times)
6275 Magheru368.JPG (217.47 KB; downloaded 5088 times)
-
- Victor92
-
Posted:
-
Re: Mercedes Citaro "day by day"
Victor92
4486
4486
4486 Aviatiei301.JPG (200.86 KB; downloaded 4933 times)
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: Mercedes Citaro "day by day"
Gabi23
4878
4878
4878 - 178 - 19.05.2014.jpg (397.77 KB; downloaded 4762 times)
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: Mercedes Citaro "day by day"
Gabi23
Defilare
Defilare
4293, 4670, 4930 - 20.05.2014.jpg (200.22 KB; downloaded 4703 times)
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: Mercedes Citaro "day by day"
Gabi23
Rara avis
Rara avis
4354 - 236 - 23.05.2014.jpg (431.85 KB; downloaded 4634 times)
6232 - 124 - 23.05.2014.jpg (389.9 KB; downloaded 4633 times)
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: Mercedes Citaro "day by day"
Gabi23
E cea mai decentă variantă de afişaj, cea găsită de cei de la Obregia, felicitări. Sunt plăcile pe care le foloseau odinioară Rocarurile 1282...1285. Totuşi, această problemă se datorează pe de o parte atât dezinteresului reprezentantului din cadrul RATB care este plătit să asigure mentenanţa acestor afişaje, dar şi mecanicilor (electricienilor) care "nu se pricep" (a se înţelege nu vor) să le repare. Sunt autobuze care stau cu hartii cu săptămânile, pentru că nu îi interesează pe nimeni atât cât se învârte roata şi rezervoru' e plin! La unele garaje inginerii care se ocupă de mentenaţa electronică au putut să înveţe cum să le repare, nefiind o mare ecuaţie
. Nu zice nimeni 2-3 zile, se întamplă să mai pice, dar cu săptămânile-lunile, deja e bătaie de joc. Azi am văzut peste 20 de autobuze cu afişajele RIP în zona Berceni-Titan...
Robert24 wrote:
La Obregia in lipsa afisajelor functionale a aparut o varianta mai moderna decat hartia imprimata A4... Vechile si celebrele placi...
georgica2704 wrote:
Asa e , l-am zarit sambata pe 4198 care era pe 312. Bineinteles arata vechiul capat al liniei (Turnu Magurele )nu cel actual . Totusi e un pas inainte decat banala hartie in geam.
E cea mai decentă variantă de afişaj, cea găsită de cei de la Obregia, felicitări. Sunt plăcile pe care le foloseau odinioară Rocarurile 1282...1285. Totuşi, această problemă se datorează pe de o parte atât dezinteresului reprezentantului din cadrul RATB care este plătit să asigure mentenanţa acestor afişaje, dar şi mecanicilor (electricienilor) care "nu se pricep" (a se înţelege nu vor) să le repare. Sunt autobuze care stau cu hartii cu săptămânile, pentru că nu îi interesează pe nimeni atât cât se învârte roata şi rezervoru' e plin! La unele garaje inginerii care se ocupă de mentenaţa electronică au putut să înveţe cum să le repare, nefiind o mare ecuaţie
4633 - 312 - 28.05.2014 (3).jpg (306.87 KB; downloaded 5319 times)
-
- Robert24
-
Posted:
-
Re: Mercedes Citaro "day by day"
Robert24
4311 alaturi de 4734 in linia 220, asteptand ora plecarii la IMGB Vulcan.
4311 alaturi de 4734 in linia 220, asteptand ora plecarii la IMGB Vulcan.
4311_4734_220.jpg (211.47 KB; downloaded 5194 times)
-
- ikarus13
-
Posted:
-
Re: Mercedes Citaro "day by day"
ikarus13
Și 4311 cu calendarul forumului
Robert24 wrote:
4311 alaturi de 4734 in linia 220, asteptand ora plecarii la IMGB Vulcan.
Și 4311 cu calendarul forumului
📖 Pagination options