Zona metropolitană BucureștiLucrări de modernizare și extindere a infrastructuriiLucrări finalizate începând cu anul 2006Parcare Subterana Universitate (INAUGURAT 15.11.2012)

 

Topic: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului

540 posts, 131808 views
 
Go to page:  1  ... 33 34 35 36 37 38 39
 
 

📖 Pagination options

Re: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului earthchild

andrei11 wrote:
Sambata 4 Octombrie 2014 am inaugurat si eu parcarea :
1) Am masina normala, ca si dimensiuni, ca si garda la sol.
2) N-am atins asfaltul nici la coborâre nici la urcare.
3) Inauntru mi s-a parut OK, n-am avut probleme cu parcarea ( am parcat cu spatele ).
4) Nivelul I era golut, presupun ca si celalalte. ( aprox ora 12,00 )
5) N-am avut nici o problema cu plata / bariera / iesirea din parcare. Recunosc ca am intrebat un nene de acolo dar care mi-a indicat unde sunt aparatele, in rest aparatele sunt perfect normale, ca celalalte aparate ( de exemplu alea la care platesti telefonul, Enelul, etc ). Sunt o multime de indicatii langa ele, si pe română si pe engleza.
6) Nu mi s-a parut nici stramta nici cu curbe stranse. Da am mers incet, evident.


Perfect de acord. Eu parchez de un an si jumatate deja acolo. Parcarea este foarte OK, minus problemele cu infiltrarea apei de la nivelul 3, pentru eliminarea carora se lucreaza in momentul de fata.

PS: eu am boala pe mafia parcagiilor care infesteaza zona sub obladuirea mafiotilor din structurile statului. F...g country!

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului andrei11

earthchild wrote:
PS: eu am boala pe mafia parcagiilor care infesteaza zona sub obladuirea mafiotilor din structurile statului. F...g country!

+ 1

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului Budy187

Am auzit zvonuri cum ca intr-un viitor f apropiat s-ar amenaja ceva verde pe platoul de deasupra parcarii ? Sau doar zvonuri ? :lol:

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului Costin

Depinde cat pamant e sub betonul ala... Tind sa cred ca e putin sau deloc...

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului shoppy

Am fost si eu de Zilele Bucurestiului, se umpluse doar -1 si -2, -3 era gol. La iesire coada de 10 persoane la plata, automatul este o rusine, statea 10sec sa analizeze bancnota si apoi o refuza, am incercat vreo 20 de bancnote, plata cu cardul nu era permisa. E adevarat ca dadea rest dar asta nu scria nicaieri si toata lumea se chinuia sa dea suma fixa...

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului Serban

Pe la 10 pe panou scria ca nu mai sunt locuri libere si nu se mai permitea accesul in parcare.

 



Go to page:  1  ... 33 34 35 36 37 38 39
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Parcare Subterana Universitate (INAUGURAT 15.11.2012)  • 
Choose destination

Since our 2296 forum members have written 422349 posts in 5262 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use