Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Noul forum - sugestii și reclamații

690 posts, 145248 views
 
Go to page:  1  ... 37 38 39 40 41 42 43  ... 50
 
 

📖 Pagination options
Re: Noul forum - sugestii si reclamatii neoman

Mulțumesc! Airplane mode did the trick.

 


Noul forum - sugestii si reclamatii Andrei Andraș

De pe la începutul săptămânii, pe mobil, când am mesaje necitite într-un anumit topic, dau să le citesc, iar când mă întorc în pagina principală respectivul topic rămâne în continuare portocaliu.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Este o problema cunoscuta, o sa investighez mai tarziu.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii cris_m

Daca vrei sa scapi de problema, momentan poti proceda asa:
1. Selectezi in sectiunea mesaje noi subiectele cu probleme si le marcjezi ca citite
2. Daca prima varianta nu merge, te duci in sectiunea/sectiunile unde sunt subiectele respective si marchezi subiectele ca citite din sub-forum

 


Noul forum - sugestii și reclamații Andrei Andraș

Da, am folosit prima metodă, dar devine deranjant să faci asta de fiecare dată când intri pe forum. În cazul meu, intru cam din oră în oră.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii subway guru

Dupa ce ai citit ce te interesa marchezi toate forumurile ca citite si treci mai departe…
Conteaza si modul in care te intorci dintr-un topic dupa ce-l citesti, cred ca aici e buba.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Aron

daca va ajuta cu ceva, eu patesc (pe desktop) sa apara un forum cu portocaliu, intru pe el si gata, niciun alt subforum nu e cu portocaliu. M-am uitat ochiometric cam care ar fi cel mai recent mesaj, dau refresh la pagina, ma duc inapoi la pagina principala (nu cu back) si tot e portocaliu. (am folosit pana la urma si eu metoda cu marcatul ca fiind citite)

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Daca mai intalniti problema aceasta, in aceasta seara, va rog lasati aici link catre topicul cu probleme.

 


Noul forum - sugestii și reclamații Andrei Andraș

La mine s-a rezolvat. Aveam problema asta la tramvaiele STB-ului, la locomotive și la topicul Constanței.  :bere:

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii ticker

Eu am o problema cu "marcheaza mesajele selectate citite".  Pe vreo 15 topicuri nu mi le mai scoate din lista de mesaje noi. E la fel pe mobil sau notebook. Nici daca le citesc nu dispar din mesaje noi.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Momentan solutia e sa navighezi in forumul care contine subiectele necitite (deci nu functionalitatea de "mesaje noi", acolo nu merge) si in acel forum sa folosesti in meniul de sus optiunea "marcheaza subiectele ca citite". Alternativ, se poate marca intreg forumul ca citit tot din meniul de sus, de pe prima pagina.

Impresia mea e ca vedem un "hâc" al aplicatiei, nu am o cauza clara si nici o solutie clara, alta decat marcarea intregului forum ca citit. Insa se pare ca o data facuta marcarea, problema se rezolva si nu se mai repeta.

 



Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

O sa mai investighez. Inca nu știu care e cauza... revin maine seara.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii BIGRED1984

Si daca tot te uiti pe newPosts, poate vezi si modul de paginatie.
Mai exact cand nr. de mesaje pe pagina nu e cel default, de 14 mesaje, ci 56 sau 112.
Daca ai 70 de mesaje, apar ca ar fi necitite 5 pagini dar sunt de fapt doar 2, si pe a 2 cateva mesaje, probabil imparte 70 la 14, ca default.
Merci

 


Go to page:  1  ... 37 38 39 40 41 42 43  ... 50
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2279 forum members have written 420712 posts in 5243 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use