Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Noul forum - sugestii și reclamații

690 posts, 145292 views
 
Go to page:  1  ... 25 26 27 28 29 30 31  ... 50
 
 

📖 Pagination options
Re: Noul forum - sugestii si reclamatii subway guru

A disparut si rubrica de aniversari ce favoriza intretinerea unei atmosfere colegiale intre membrii forumului si era un prilej sa adresam un gand bun...

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii andrei11

Rubrica aia era aiurea.  

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii subway guru

De ce era aiurea???
Imi oferea prilejul sa-ti spun La Multi Ani si de ziua nasterii nu doar de sf. Andrei!...si la fel si pentru alti colegi care nici macar nu beneficiaza de un patronim.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii cris_m

A fost o decizie mai veche pentru a-l lasa pe colegul @GPS fara obiectul muncii  :rofl:

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii subway guru

Poate totusi o reconsiderati!
8-)

 


Noul forum - sugestii si reclamatii Andrei Andraș

Pentru urări nu există mesagerie privată?

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii subway guru

Exista topicul dedicat intitulat La Multi Ani colegilor de forum daca nu stiai...desi un membru argintiu ar fi trebuit sa stie asta nu sa ne trimita in privat.
Asta ma face sa remarc ca in noua formula nu mai apare numarul de mesaje postate care ne ajuta sa stim cat de familiarizat e respectivul cu forumul.
Alta observatie privind inconsistentele:
Data mesajului postat nu apare legata de mesaj ci de autorul mesajului, acolo unde inainte vreme aparea data inscrierii lui pe forum...ceea ce ma face sa constat ca nu orice inovatie e logica sau utila!
:)

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Echipa a decis ca zilele de nastere sa nu mai fie facute publice, de aproximativ 2 ani, si ne mentinem decizia.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii subway guru

Poate mai reconsiderati din cand in cand unele decizii, stiti voi vorba aia latineasca errare humanum est, perseverare diabolicum
:)
Toate cele bune!

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Andrei Andraș

Cunoșteam respectivul topic, nu sunt de ieri de azi pe aici. Dar în ultima perioadă rareori se mai posta pe acolo. Din punctul meu de vedere, cine chiar ține la făcut urări o poate face la fel de bine și printr-un mesaj privat. Adică nu cred că aici e Facebook, ci un forum cu o anumită tematică. Da, era la cafenea, dar poate tocmai din cauza locației sale "ascunse" să nu fi fost atât de utilizat. La începuturi da, se obișnuia să se scrie. Dar și-a pierdut din farmec când se scriau urări și nu primeai răspuns.

Legat de numărul de mesaje ale unui membru, se văd dacă accesezi profilul respectivului membru. Nu cred că trebuie să ai 10.000 de mesaje ca să fii la curent cu noutățile sau să dovedești că ești "familiarizat" cu forumul. Eu funcționez pe principiul calitate, nu cantitate.
Până la urmă, fiecare a venit aici pentru a contribui cu informații legate despre zona sa de interese, în cazul meu zona centrală a țării. Pe topicul de Transilvania nu ai cum să scrii același volum de mesaje ca la București, de pildă.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii subway guru

Calitatea informatiei se verifica prin consistenta si disponibilitate.
Crezi ca aia de la FB (pe care nu-l agreez) sunt chiar prosti?
Nu, sunt mercenari superprofesionisti angajati pe bani grei care analizeaza si optimizeaza permanent orice aspect (evident in folosul lor si al patronului lor)
Pentru subiecte legate de Transilvania am optat sa merg dincolo, ca acolo s-au inghesuit toti ardelenii!
:)

 


Noul forum - sugestii si reclamatii Andrei Andraș

Consistența o poți livra și printr-un singur mesaj, nu trebuie să scrii 2-3-5 mesaje la rând. Legat de disponibilitate, eu accesez zilnic de cel puțin 3 ori forumul și dacă se întreabă ceva pe zona mea de acțiune și dispun de informații pe acel subiect pot răspunde oricând cu plăcere.

(răspuns pentru prima parte a mesajului, că a doua a fost scrisă în timp ce scriam, poate încă un lucru care nu îmi place la forum)

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii subway guru

Eu inteleg topicul acesta ca un dialog cu adminii, bag sama insa ca ai vrea sa-l transformi in altceva...
:(

 


Noul forum - sugestii si reclamatii Andrei Andraș

În paranteză mi-am spus un of legat de forum, asta ca să respect subiectul topicului.

Dialogul cu adminii cred că îl faci la "Dialog cu administrația" nu aici. :)

 


Go to page:  1  ... 25 26 27 28 29 30 31  ... 50
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2279 forum members have written 420769 posts in 5243 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use