Regiunile RomânieiTransilvaniaJudețul BrașovTransportul în comun din municipiul Brașov (SC RATBV SA)

 

Topic: Autobuze conservate

50 posts, 15702 views
 
Go to page:  1 2 3 4
 
 

📖 Pagination options
Re: Autobuze conservate sorinache96

695 si 697 au fost doar mutate de la garajul Harmanului la Rulmentul, din lipsa de spatiu la Harmanului, iar 721 era ieri pe canal pentru descompletare completa urmand ca zilele urmatoare sa fie casat impreuna cu 612.

 


Re: Autobuze conservate Lachi589

606 a fost casat? Sau sta în continuare la garajul Valea Cetății?

 


Re: Autobuze conservate sorinache96

#606 se afla in continuare in Valea Cetatii dar nu mai are luneta, aceasta ajungand pe un alt Conecto. Deasemenea si 701 se afla tot in Valea Cetatii nemiscat de foarte mult timp.

 


Re: Autobuze conservate Prichindel200

714 a fost parcat la Harmanului sau la Valea Cetatii, nu stiu exact. Nu sunt sigur daca este retras sau doar nemiscat, ca 701.

 


Re: Autobuze conservate Lachi589

Pe #714 l-am vazut ieri la garajul de la Stadionul Municipal, deci nu cred ca va fi retras de curand.
Deși el a stat o perioada îndelungata pe Harmanului.

 


Re: Autobuze conservate Mat_hias

Cel mai probabil s-au mutat si soferii lui pe Menarini sau masini mai noi si l-au lasat de izbeliste. 714 are pedala de acceleratie desprinsa. A fost recent mutat la Municipal, din lipsa de spatiu la Harmanului.

 


Re: Autobuze conservate Lachi589

#773 a fost casat sau dezmembrat? Ultima oara l-am vazut la Rulmentul și ii lipseau piese.

 


Autobuze conservate Andrei Andraș

Ai aici un tabel cu toate informațiile actualizate, folosește-l cu încredere înainte de a mai umple topicele cu întrebări.

 


Go to page:  1 2 3 4
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Transportul în comun din municipiul Brașov (SC RATBV SA)  • 
Choose destination

Since our 2288 forum members have written 421261 posts in 5248 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use