Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 441103 views
 
Go to page:  1  ... 4 5 6 7 8 9 10  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia DocOctavius

Si eu care credeam ca mai important este continutul decat fontul. Pot adauga inca un browser la lista celor utilizate cu succes: Lynx (http://lynx.browser.org/). Care din fericire este singurul care face fata conexiunii mele de internet asa ca imi pot lua doza de metrouusor :D

 


Re: Dialog cu administratia rosetti61

Textul postarilor se vede gros, ca titlurile subiectelor, in rest datele despre useri si alte informatii se vad normal, inclusiv textul scris in editor si textele citate. Asa arata si de pe alt calculator, nu numai de acasa. Sa nu fie vreo setare din cpanel ramasa pe bold/strong in loc de plain/regular pentru textul postarii.

LE Problema s-a rezolvat, era de la factorul de marire (nu stiu care a fost motivul de s-s schimbat). A mai aparut si la altcineva situatia asta?

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Un refresh ajuta! :)
Eventual o curatare si a cache-ului.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Da, mie, dar nu e asa de insurmontabila situatia. O sa urmez sfatul lui Robert.

 


Re: Dialog cu administratia Ilie Alexandru

Buna seara, am si eu mica cerere, daca se poate schimbarea username-ului din zmILeY93 in Ilie Alexandru? Multumesc! :)

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

S-a rezolvat :)

Te rog sa citesti si regulamentul forumului  - sectiunea semnaturilor:
viewtopic.php?f=3&t=2827

Multumesc!

 



Re: Dialog cu administratia Adrian.B

Am o problma cu mesajele private. Am primit un mail cu scopul de a ma informa de un mesaj privat primit.. am accesat link-ul si imi apare ca nu sunt autorizat. Ma puteti ajuta ?  :)

Untitled.png (19.64 KB; downloaded 5061 times)

Untitled1.png (6.38 KB; downloaded 5060 times)

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Mesageria privata este activa doar de la rangul "bronze" in sus.

 


Re: Dialog cu administratia Adrian.B

cos wrote:
Mesageria privata este activa doar de la rangul "bronze" in sus.


Am citit asta in regulament dar nu am inteles de ce am primit mail  :D ..mai am de muncit pana la " Bronze "   :lol:

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia Utilizator anonim

Buna dimineata !
Mai multi prieteni m-au intrebat in ultima vreme de ce nu mai sunt prezent aproape deloc pe forum si o sa le raspund aici lor, si celor care sunt curiosi de ce am disparut in mare parte.  :lol:
1. Nu am disparut, doar ca nu mai postez decat foarte rar dar sunt prezent online
2. Lipsa de timp din cauza mai multor joburi pe care le am si in care pun timp, suflet si pasiune, fiind tot in domeniu
3. Nesimtitii pe care nu ii duce mintea si comenteaza aiurea sau insista in prostie, de lene sau prostie sa se documenteze inainte
4. Nesimtitii care copiaza ideile altora fara pic de bun simt, cum pozeaza cineva ceva si undeva gata fug si ei acolo, pseudopasionati interesati de cantitate
5. Faptul ca am dat viata acestui forum si consider ca mi-am adus destul contributia de la inceputul anului 2006 cand a aparut portalul, pana in prezent
6. Deoarece inca din august 2013 am lasat in totalitate forumul si portalul unei noi administratii, care conduce totul dupa bunul plac si strategie, pana acum foarte din ce vad
7. Faptul ca mai sunt si alte prioritati in viata decat sa stai toata ziua pe strazi sa pozezi

Multumesc pentru intelegere !
Weekend placut tuturor !  ;)

 


Re: Dialog cu administratia Onofrei Sergiu-Gabriel

Te inteleg Utilizator anonim!!! Sunt intru-totul in asentimentul tau!!! E greu sa explici unora si ca ai familie sau in cazul tau, in curand ( sper si-ti doresc caci este foate frumos...iti spun sincer!!). In rest, pasiunea ne-o ducem cum stim noi mai bine. Timpul curge, inaintam in varsta, apar alte prioritati in viata care sincer...vrem nu vrem ne pun pe locul-II hobby-urile: serviciul, familia, sanatatea!!!
Cu respect Onofrei Sergiu-Gabriel!

 


Re: Dialog cu administratia Victor92

Sa nu uitati sa treceti la ora de vara: UTC+2  ;)

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

UTC+3 este Ora de Vara oficiala a Romaniei.
UTC+2 este Ora de Iarna.

 


Go to page:  1  ... 4 5 6 7 8 9 10  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2278 forum members have written 420646 posts in 5242 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use