Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2256 posts, 471389 views
 
Go to page:  1  ... 23 24 25 26 27 28 29  ... 162
 
 

📖 Pagination options
  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia GPS

Nu vreau sa fiu rău si sa spuneti ca susțin jignirea altor membrii, dar cred ca userul 133 313 nu merita o suspendare atât de mare, deoarece pe perioada ultimelor 6 luni acesta a avut o activitate constanta si si-a adus contribuția la dezvoltarea forumului, prin postarea de fotografii si aducerea unor informații importante :!:
Mulțumesc, si vreau sa amintesc ca este o părere strict personală.
Sper ca mesajul sa fie înțeles asa cum trebuie. :)
O seara buna tuturor. :bere:
____________________
Edit andrei 11 : greseala semnalata de userul  # punmeister căruia îi multumesc pe aceasta cale.

 


Re: Dialog cu administratia iliutu

Sunt de acord ca a avut contributii bune, dar asta nu-i da drepturi suplimentare, nici nu-i reduce responsabilitatile din regulament.

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Nu este la prima abatere. In ultimii 3 ani a mai avut doua suspendari si nu a invatat nimic.
Imi pare rau, ne pare rau, dar nu acceptam asemenea comportamente pe acest forum.

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia GPS

OK, mulțumesc pentru răspunsuri!
O seara plăcuta in continuare. :D  :bere:

 


Re: Dialog cu administratia zapacitu

Mi se pare trist ca niste persoane cu o contributie semnificativa ajung in situatia asta :(

 


Re: Dialog cu administratia Costin

"Si ce daca a furat, macar a facut ceva pentru oras" - as vrea sa nu se ajunga la afirmatii echivalente cu asta, doar puse in alt context. Multumesc.

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia GPS

Am si eu o întrebare pentru administratorul adresei de e-mail!
Am accesat din greșeala un serviciu de la un topic pe dezbaterea lucrărilor si tot primesc mesaj pe e-mail, si doream sa va întreb ce trebuie sa fac, ca sa nu mai primesc mesaje!
Mulțumesc, o seara plăcuta in continuare  :)  :bere:

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Cand ai scris un mesaj ai bifat "notifica-ma cand un raspuns este scris". Cand mai scrii un mesaj in acel topic, debifeaza optiunea.

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia GPS

OK, mulțumesc!
Seara buna! :bere:

 


Re: Dialog cu administratia misterr

Sau intri în Panoul utilizatorului -> Administrare subscrieri -> Încetarea urmăririi.

 


Re: Dialog cu administratia shoppy

Sau in mail-ul de informare ai direct link cu dezaboneaza-te de la subiect.

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia GPS

Gata am rezolvat, mersi pentru informație!
O zi buna in continuare! :D  :bere:

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia GPS

Andrei, vrei sa spui ca ar trebui sa folosesc mai putine fete zâmbitoare?
Daca la asta te referi o rezolvam, nicio problema, le foloseam doar pentru a-mi exprima bucuria, fericirea si tristetea (asta când era nevoie)!
Mulțumesc pentru înțelegere! O zi buna in continuare!

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

In principiu postarile de tipul << felicitari >> pentru ( orice ) se posteaza la Club, acolo poti bea bere  :D  ( suc, apa minerala ) pentru orice. Dar in cadrul unui topic oarecare (pentru o poza oarecare ) sa postezi felicitari e usor deranjat.
Nu-ti fa probleme, nu esti singurul cu acest tip de postari, fiecaruia i-am adresat o rugaminte asemanatoare, numai ca tu  nu ai activata mesageria  privata. Altii o au.
PS : Rugamintea ti-am adresat-o cu albastru, asadar nu e nimic grav.  ;)
Da, pentru o poza exceptionala ( ca si loc de pozat / ca si obiectiv pozat ) autorul merita felicitari,  dar asa, un CAF oarecare intr-o statie de metrou oarecare...
Exemplu de o poza realizata intr-un loc deosebit care merita felicitari :
6-26-2016 3-57-02 PM.png (642.81 KB; downloaded 2104 times)

 


Go to page:  1  ... 23 24 25 26 27 28 29  ... 162
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2341 forum members have written 426239 posts in 5298 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use