Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 441411 views
 
Go to page:  1  ... 135 136 137 138 139 140 141  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația orex

De doua zile aceeasi treaba, la accesarea tab-ului ”Subiectele proprii”. Sunt evidentiate TOATE forumurile/subiectele pe unde am postat de-a lungul timpului cu galben (ca si necitite). In mod aleatoriu, pe oricare as vrea sa intru, invariabil, imi revine mesajul ”A intervenit o eroare. Pagina solicitata nu exista.”!

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Şi la mine la fel se întâmplă pe desktop.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Am rezolvat problema. Multumesc tuturor pentru feedback. Scrieti aici daca mai apar probleme.

 


  • TPB
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația TPB

Vă rog să ștergeți ultimele 6 mesaje din topic-ul -Parcul de vehicule al operatorilor din București-  -> Tramvaie STB  ->  V3A-2010-CA. Mulțumesc frumos.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Am sters tot ce nu corespunde regulamentului, nu stiu daca ultimele 6 mesaje sau mai multe ca nu am numarat.

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

Costin wrote here:
Am rezolvat problema. Multumesc tuturor pentru feedback. Scrieti aici daca mai apar probleme.

Nu se afișează mesajele noi în capul listei... Subiectele rămân în aceeași ordine, cu sau fără mesaje noi.
2022-05-06_213105.png (87.51 KB; downloaded 2070 times)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Pagina de subiecte proprii nu a afisat niciodata mesajele noi in capul listei, ci in ordinea datei si orei ultimului mesaj, indiferent daca subiectul e citit sau nu.

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

Până cu eroarea de acum câteva zile, afișa... Spre exemplu "Dialog cu administrația" și subiectul ăla de tramvaie trebuiau afișate primele 2, că primiseră mesaje noi, nu pe la mijlocul paginii.
2022-05-07_100536.png (89.88 KB; downloaded 2015 times)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Nu, pagina de subiecte proprii nu a functionat niciodata asa. Nici macar cu vechiul soft pentru forum. Cred ca o confunzi.

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

În urmă cu 2 minute a apărut eroarea asta, orice încercam să fac nu voia să acceseze forumul. Să fi fost problema tot de la mine sau au întâmpinat-o și colegii?
2022-05-09_222714.jpg (42.72 KB; downloaded 1924 times)

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Au întâmpinat-o toţi.  :D

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

Mă mai așteptam să fie și de la mine, eu știu ce-i mai vine Browser-ului, măcar întreb și mă lămurește Costin, dvs. sau altcineva.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

A fost din cauza mea - scuze!

 


Re: Extinderea retelei de troleibuz Vasile52

vancouver wrote here:
Sincer eu nu sunt neaparat adeptul troleibuzelor, ader mai degraba la ideea D-lui Mazare de la C-ta de a le desfiinta, fiind scumpe si cu o mobilitate limitata. De altfel prin vestul Europei sunt o raritate - in Germania nu cunosc nici un oras sa aiba, si am trecut prin Berlin, Hamburg, München, Stuttgart, Frankfurt, Köln, Mainz, Nürenberg, Düsseldorf... nici in Paris nu-mi aduc aminte sa fi vazut si nici la Roma.

Am mai gasit un mesaj cu probleme la anumite carcactere. Poate un admin sa corecteze mesajul?

 


Go to page:  1  ... 135 136 137 138 139 140 141  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2278 forum members have written 420666 posts in 5242 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use