Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 440485 views
 
Go to page:  1  ... 118 119 120 121 122 123 124  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația orex

Ce are, in aceste momente forumul, de cel putin mie, cand vreau sa raspund la un MP, invariabil imi revine mesajul ”A intervenit o eroare. Mesajul ales nu exista. Daca eroarea persista, scrieti la admin@metrouusor.com”? :think:

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Probabil mesajul a fost sters de expeditor. Nu vad nici o eroare logata... asta facand abstractie de minutele cat a fost inaccesibil din cauza mea.

 


Re: Dialog cu administrația messe

Deci tu ai fost "cauza" nefunctionalitatii forumului acum cateva minute, Costin.  :)  

 


Re: Dialog cu administrația orex

Costin wrote:
Probabil mesajul a fost sters de expeditor. Nu vad nici o eroare logata... asta facand abstractie de minutele cat a fost inaccesibil din cauza mea.

N-are cum ca am probat cu mai mult de 2 comunicatori, unul dintre ei fiind un verde, d-aia am recurs la un rosu! ;)
PS
In acest context, zi si TU cand mai faci vreun update, mentenanta ceva ca in intervalul Y...Y+Z sa nu mai incercam nicio miscare ca-i de prisos! ;)

 


Re: Dialog cu administrația aztec

Administrația sa se gândească la un trofeu pt andrei11 pt munca ce o depune pt forum.
Sincer , muncește mult (foarte mult) doar la corectarea posturilor mele, că mă doboară câteodată atât degetele groase, gramatica și autocorecție telefonului...
Și asta vad doar la mine , că ce face in rest...
Jos pălăria , maestre.

 


Re: Dialog cu administrația orex

Il mai ajutam si noi! ;)

 


Re: Dialog cu administrația Stefan28

Când doresc să intru să-mi văd mesajele, pe profilul meu, la: "Arată mesajele utilizatorului",îmi apare această eroare:
f3a53c4a412944ba9162749591e481b6

 


Re: Dialog cu administrația Costin

S-a rezolvat, Stefan.

Orex si messe - o sa incerc sa tin minte sa anunt.

Insa repet, problemele cu mesageria privata s-au intamplat cu mai bine de o ora inainte ca eu sa fi umblat la forum, deci nu au legatura. Este intr-adevar ciudat si o sa ma mai uit.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

ATENTIE - si in aceasta seara sunt asteptate intreruperi (una sau mai multe, variabile de la cateva secunde pana la maxim 5 minute).

 


Re: Dialog cu administrația Costin

^^ si azi, in curand. Probabil e ultimul deranj major pentru o buna perioada de timp.

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Ne spui si care e motivatia sau e secret?
:)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Upgrade de la .Net Core 3.1 la .Net 5 si pregatiri pentru lansarea publica a platformei ca open-source.

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Planuri marete!
Bafta!!!…si sa va iasa cu bine!
:)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Merci :)

Gata pe ziua de azi.

Cand ne lansam public, o sa anunt si aici.

 


Go to page:  1  ... 118 119 120 121 122 123 124  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420532 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use