Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433402 views
 
Go to page:  1  ... 112 113 114 115 116 117 118  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Autobuzele Irisbus Agora si Citelis ale CTP Andrei Andraș

Nu mai am de zis (/ scris) nimic, oricum o dai tot tu pici de prost ("tu" adică eu). Lumea văd că știe tonurile cu care scriu eu mesaje, ce să mai, aptitudini din naștere presupun. Vreți să scriu cu "dumneavoastră" și nu la per tu ca să nu mai par eu nebun și "deplasat"? Trebuie doar să îmi spuneți. Dar gata cu tămbălăul că poluăm aiurea. Să își între în sarcinile de moderator domnul andrei11, să șteargă mesajele și să ne vedem fiecare de viețile noastre.
Și apropo, chiar te invit cris_m (persoana, nu moderatorul) la o tură de oraș cu mașina, ca să nu mai presupunem minuni, așa, "în tramvai".

 


Re: Autobuzele Irisbus Agora si Citelis ale CTP andrei11

PaulIP wrote:
Imi "place" ca nu s-a luat nimeni de tonul colegului nostru ungur, care era mult mai apropiat de spectrul indolentei/tupeului/lipsei celor 7 ani de acasa decat tonul lui Andrei17. Mai ales ca nu e la prima abatere de acest gen (iarasi, ma refer la Csaba).

Cum ai observat și intervenția lui  csaba a dispărut.

 


Re: Dialog cu administrația ByOnu

Andrei17, problema este ca deseori faci MINI-MODDING prin raspunsurile pe care le dai. Acele aspecte nu te privesc, chiar daca in esenta ai dreptate ca principiu (eu unul zic clar ca aveai dreptate in raspunsul pe care i l-ai dat colegului cu pozele, dar si asa, este ceva ce poate fi scris doar de catre un moderator). Pe forum, ca si in viata de zi cu zi, fiecare isi face treaba lui. Daca unul parcheaza aiurea, anunti autoritatile (pe forum, pe moderatori), nu iti iei dreptatea in mana si ii spargi aluia oglinzile. Daca fiecare devine politist pe forum, o dam in anarhie.

Cel mult, poti raporta mesajele, lucru pe care te incurajam sa-l faci.

 


Re: Dialog cu administrația zapacitu

Aualeu, avem andrei17 si andrei11 acuma... damn.

 


Re: Dialog cu administrația WAYNEN

Salutare.La prima postare de azi,la topicul Moscova,a fost o greșeală la copierea linkului și din cauza asta nu se afișează știrea.Ăsta-i linkul bun și aș vrea să-l puneți în mesajul respectiv.
https://www.mosgortrans.ru/routes/detai ... hrutov-22/

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Controlează acum, e bine ?

 


Re: Dialog cu administrația WAYNEN

Da.Mulțumesc foarte mult!

 


Re: Dialog cu administrația PTMZ

Bună ziua!
Aș dori să propun mutarea topicului "Pandemia Coronavirus - stiri, discutii, masuri, informatii" din secțiunea "Totul despre București" la secțiunea "Comunitatea MetrouUșor", deoarece cred că nu are absolut nicio legătură cu Bucureștiul în sine și mi se pare că s-ar încadra mult mai bine la categoria "diverse".

 


Re: Dialog cu administrația Gabi23

Corectă observația! L-am mutat la Comunitate!  :yes:

 


Re: Dialog cu administrația PTMZ

Mulțumesc mult! :bere:

 


Re: Dialog cu administrația Stefan28

Salutare. Am observat o eroare destul de interesanta la concursul foto. Dacă ma uit pe aceasta luna de pe noua versiune a forumului, apar 12 voturi pentru mihaidraghici, si 11 pentru cris_m. Dar daca ma uit pe vechea versiune, apar 11 pentru mihaidraghici si 7 pentru cris_m.









 


Re: Dialog cu administrația cris_m

Corecta observatia, recunosc ca e prima oara cand nu am urmarit situatia votului. I-am transmis lui @Costin sa investigheze.

 


Re: Dialog cu administrația Robert24

Este intr-adevar un bug care va fi remediat curand.
Se pare ca daca votezi in cadrul noului forum, acele voturi ca si numar nu apar in forumul vechi.
Va rog sa luati in calcul rezultatele de pe noul forum.

 


Re: Dialog cu administrația Cristi N

Am rugamintea sa fie mutat mesajul meu de aici: Discutii lucrari FdG in topicul corect: Discutii pasaj Doamna Ghica, am incurcat topicurile.  :headbash:

 


Go to page:  1  ... 112 113 114 115 116 117 118  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419449 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use