Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2223 posts, 442890 views
 
Go to page:  1  ... 7 8 9 10 11 12 13  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia shoppy

Utilizator anonim nu mai e Fondator ci Gold sau nu vad eu bine?

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Optiune proprie...

 


Re: Dialog cu administratia Nightwolf

Baieti faceti ceva cu reclamele va rog eu.... ori sus/jos ori sus ori jos da` nu din 3 in 4 ...

LE: Ignore it era de la mine :)

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Ai un virus, nu avem reclame deloc!

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

La mine nu am prins picior de reclama pana acum.Bitdefender 2014 editie noua.

 


Re: Dialog cu administratia stakee

Nici eu nu am si am doar microsoft security essentials, ce face parte din windows, dar totodata nu intru pe o groaza de porcarii de site-uri

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Va rog sa semnalati aici orice probleme legate de logo. Inclusiv daca nu va place :mrgreen:

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Părerea mea :
Logoul este ca si semnul acela distinctiv pentru un autoturism / o fabrica renumita. Nu se schimba in ruptul capului. Dar este o parere strict personala.

 


Re: Dialog cu administratia George

De data asta sunt (în parte) de acord cu andrei11... :lol:

Desi cel putin "Metrou Usor" nu e deloc neinspirat...aduce atat a Metroul nostru, cat si a U-Bahn-ul nemtilor, care de regula e "USOR"...asadar, ingenios...

Nu sunt la fel de sigur in ce priveste vehiculul ala... :?

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Multe companii schimba logoul de-a lungul timpului pentru a inspira in primul rand modernismul, valorile etc.
Logo-ul vechi era doar un 'clipart' folosit si in alte site-uri.
Noua identitate vizuala reprezinta o creatie noua.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Am zis si cu alta ocazie ca dorim o unificare a identitatii noastre vizuale pe site-urile pe care le avem / pe care activam. Acesta e urmatorul pas, acum avem in sfarsit ceva original. Mai facem ajustari, ca de'aia am intrebat, dar motivatia schimbarii cam asta e.

Cred ca il ultimii 15 ani Dacia si'a schimbat logo-ul chiar de doua ori, apropo de masini :D

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Corect, logoul poate fi schimbat dar avatarul si forma titlului trebuie sa ramână cum au fost.
Nici o fabrica consacrata de masini nu si-a schimbat acţibildul de pe masina, chit ca unele sunt stupide rau de tot - Mercedes - Benz, Renault, pâna si Ford. De fapt toate acţibildurile sunt simpliste până la stupizenie, dar nimeni nu le schimba.
Logoul da, dar atâta tot.
Oricum e o parere personala, nu tineti cont de ea.
124.png (80.89 KB; downloaded 3902 times)
Ford.png (668.94 KB; downloaded 3895 times)

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Inteleg punctul de vedere... Dar vechea imagine nu era una originala, a noastra.

PS: urmeaza sa pun varianta a doua. Nu pun aici variantele ca nu sunt relevante in afara contextului, arata cu totul altfel sus...

 


Re: Dialog cu administratia shoppy

Vedeti ca a mai ramas si icon-ul de langa adresa/numele pagini din browser.

 


Go to page:  1  ... 7 8 9 10 11 12 13  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2284 forum members have written 420943 posts in 5244 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use