Galerii foto-video personaleGaleria video a membrilor

 

Topic: Filmari DPS Romania

201 posts, 122042 views
 
Go to page:  1  ... 5 6 7 8 9 10 11  ... 15
 
 

📖 Pagination options
  • DPS
  • Posted:
  •  


  • DPS
  • Posted:
  •  


  • DPS
  • Posted:
  •  


  • DPS
  • Posted:
  •  


  • DPS
  • Posted:
  •  


  • DPS
  • Posted:
  •  


  • DPS
  • Posted:
  •  


  • DPS
  • Posted:
  •  


  • DPS
  • Posted:
  •  


Re: Filmari DPS Romania cris_m

Ai niste filmari foarte faine, chiar imi place cum sunt montate. Am o curiozitate, insa. Cat timp filmezi, tu stai pe langa camera sau o lasi sa filmeze pur si simplu? ;)

 


Re: Filmari DPS Romania shoppy

Daca nu vrei sa ramai fara ea atunci stai si o pazesti ;) .

 


  • DPS
  • Posted:
  •  

Re: Filmari DPS Romania DPS

Va multumesc sincer pentru fidelitate si audienta ! Cand filmez cu 3 camere, evident ca nu am cum sa stau langa toate 3, de obicei stau langa cea care e cea mai expusa pericolelor (vant, curenti de aer produsi de trenul in miscare etc). In general, dupa cum probabil ati constatat, aleg locatii retrase, unde nu prea sunt "deranjat" de nimeni, pentru a minimiza riscurile de orice fel. Oricum, atat la filmari cat si la montaj, eforturile sunt considerabile. La fel si riscurile...din pacate...

Ca fapt divers, filmarea de la Branesti e una dintre cele cu cele mai mari "investitii" de natura efortului fizic pe teren si apoi durata de timp afectata la editare, din pacate aceste lucruri nu se regasesc si in numarul de vizualizari si comentarii...probabil trenurile filmate sunt prea banale pentru a crea audienta...fata de alte clipuri unde efortul pe teren a fost mai mic, dar au avut audienta mult mai buna...

Ca bonus, pentru fidelitatea de care dati dovada, va dedic:


 


Re: Filmari DPS Romania andrei11

Hei ! Vezi că suntem  mai mulți care te urmărim.  :shock:

 


Re: Filmari DPS Romania cris_m

Te urmarim din umbra! ;)

 


Go to page:  1  ... 5 6 7 8 9 10 11  ... 15
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Galeria video a membrilor  • 
Choose destination

Since our 2257 forum members have written 418807 posts in 5221 topics and 510 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use