MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020

 

Topic: Discutii - Lucrari Statia Academia Militara (PLS)

1661 posts, 399828 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 6 7 8 9 10 11 12  ... 119
 
 

📖 Pagination options
Re: Razoare subway guru

Au asteptat avizul de la Comisia de circulatzie a PMB...a fost emis ieri seara...

 


Re: Razoare andrei11

Uff si cu avizele astea ! Mai e ceva de rezolvat sau aveti ( in sfarsit ) "cale libera"  :?:

 


Re: Razoare ionescu63

subway guru wrote:
Au asteptat avizul de la Comisia de circulatzie a PMB...a fost emis ieri seara...


O comisie, care a stat dupa o alta comisie, care este in concediu. :(

 


Re: Razoare subway guru

@andrei11 & @ionescu63:
Totdeauna 'mai e ceva de rezolvat'... :o ...altfel am fi 'shomeri'... ;)
Onorata comisie a cerut 'studii suplimentare de trafic', s-au facut, s-au prezentat si intr-un tarziu 'au avizat'...cu n-shpe conditii... :ugeek:

 


Re: Razoare andrei11

Nu stiu, dar am senzatia cateodata ca unii "sus pusi" vor neaparat sa se dea rotunzi si sa puna bete-n roate. Mai bine s-ar ocupa de complexul de pasaje "Razoare" decat sa tot aduca in discutie tot felul de probleme. Parca am fi la un proces de divort ( nu e bine ales exemplul, in sfarsit ), toata lumea e de acord, nu sunt obiectii, dar vine judecatorul ca stai asa, ca nu se poate, ca mai trebuie adusa o declaratie de la Tanti Aglae cum ca parata a luat sau nu a luat patrunjel acum trei ani, a facut ciorba cu sau fara patrunjel ? . Zau asa,  parca am fi in bancurile alea cu oameni deosebiti cand unul bate cuie in grinda si la un metru in spatele lui e unul care le scoate. In sfarsit, sa dea Domnul sa inceapa...

 


Re: Razoare subway guru

Viatza bate filmul...intotdeauna... :mrgreen:
Nici nu stitzi si nici n-am de gand sa va povestesc despre diversele 'paruieli' ce au loc 'behind the scenes'... 8-)
Important e un singur lucru...sa facem pasii necesari spre INAINTE... :ugeek:
Seara buna, si maine sa auzim din nou numai de bine... :D

 


Re: Razoare bogdan_marius

Da cu devierea de trafic ?nici un semn

 


Re: Razoare subway guru

Pai tocmai despre asta s-a vorbit, a inceput constructia drumului de deviere... :P

 


Re: Razoare ByOnu

subway guru wrote:
Pai tocmai despre asta s-a vorbit, a inceput constructia drumului de deviere... :P

Nu-mi vine sa cred ca un om asa ocupat daruieste atat timp pretios pentru a raspunde de 100 de ori la aceeasi intrebare... :ugeek:

 


Re: Razoare bogdan_marius

Scuzati-aa daca pun intrebari care s-au mai vb . Sunt nou pe forum si nu prea stiu

 


Re: Razoare ByOnu

bogdan_marius wrote:
Scuzati-aa daca pun intrebari care s-au mai vb . Sunt nou pe forum si nu prea stiu


Scuza-ma pe mine ;) N-am vrut sa suna urat, desi, citindu-l acum, asa suna... :oops: Eu vorbesc la modul general. :)

 


Re: Razoare subway guru

Hai facetzi 'pace', eu n-am vazut nimic de 'rau' sau nelalocul lui in ce atzi spus...
@ByOnu:
Crede-ma ca n-as face asta daca nu mi-ar face o reala placere sa discutam si sa dezbatem trebile intre noi, asa ca intre 'aficionados'...
Cum s-ar zice 'placerea mea pe timpul meu'...si ca mine mai sunt destui altzii/altele pe aici...
@bogdan_marius:
Crede-ne ca apreciem ce ai postat, daca potzi sa mai pui si o 'imagine' e super OK...continua cu 'incredere', esti binevenit!
Noapte buna!...pe maine! ;)

 


Re: Razoare shoppy

Poate ca municipalitatea si-a luat foarte multi pumni in cap cu pasajul de la Pipera, ca se fac cozi, ca nu sunt trotuare, ca drumul nu e destul de lat, etc, etc, si acum fac exces de zel.

 


Re: Razoare aztec

Are cineva o schita cum va arata devierea din zona in perioada lucrarilor?
Oricum, de la deschiderea pasajului Basarab este tot mai greu sa treci spre centru  de rondul razoare, fiind sufocat de cei care vor sa faca stanga spre pasaj si ramane ... maxim 1 banda pt mers spre centru. Asta daca exista noroc.
Sau sunt valabile cele de la inceputul topicului..?

 


Go to page:  1  ... 6 7 8 9 10 11 12  ... 119
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020  • 
Choose destination

Since our 2295 forum members have written 422041 posts in 5257 topics and 514 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use