De toate pentru toțiComunitatea Metrou Ușor

 

Topic: Politica, istorie, natiuni, curente de gandire

1900 posts, 406436 views
 
Go to page:  1  ... 105 106 107 108 109 110 111  ... 136
 
 

📖 Pagination options
Re: Sectorul 5 aztec

https://www.google.com/amp/s/www.liberta ... 3072/amp

Imediat după ce și-a anunțat demisia în lacrimi, cu cearcăne la ochi, Piedone a cerut să vadă cum a fost filmat momentul de către subalterni și a întrebat dacă „am dat bine pe sticlă”.

„Ai fost bine, șefu”, i-a strecurat angajatul, care i-a arătat înregistrarea pe telefon, chiar pe scările instituției, unde reporterii gsp, necunoscuți de Piedone, au consemnat momentul.

 


Re: Sectorul 5 orex

subway guru wrote here:
Care Costel???

Costel Constantin! ;)

 


Re: Politica, istorie, natiuni, curente de gandire andrei11

Și ăsta cine mai e ?

 


Re: Politica, istorie, natiuni, curente de gandire orex

Patronul fostului Sexy Club! :rofl:

 





Re: Politica, istorie, natiuni, curente de gandire andrei11

Ce are reportajul de față ( îndoilenic din  multe puncte de vedere - dar asta e altă treabă ) cu politika ?
Cum au dedus ei că rata de infectare cu Coronavirus la Costinești e cea mai mare de pe litoral ?

 


Re: Politica, istorie, natiuni, curente de gandire ByOnu

Pai unde scrie ca aici se discuta doar politika? :)

De fapt, cam are legatura si cu politika subiectul gunoiului de pe plaje si felului nostru pur sange dac nationalist si mandru de a fi. Mandri de Romania de mama mama, dar asta lasam pe plaja, asta lasam pe strazi, asta lasam pe camp, asta lasam in trenuri, asta lasam in transportul public... gunoi.

_____


Edit: unde ai fost ultima oara pe litoralul romanesc? Si cand?

 


Re: Politica, istorie, natiuni, curente de gandire andrei11

Nu frecventez, nu-mi place la plajă. În Constanța merg numai în interes profesional și mă cazez la Techirghiol în interiorul sistemului ( nu plătesc niciun ban la cazare ).
Habar n-am când am fost ultima oară la plajă, prin 2020 ? ( dar numai întâmplător, habar n-am cum am ajuns pe nisip).

 


Re: Politica, istorie, natiuni, curente de gandire ByOnu

Ramanem pe litoral si vin cu intrebarea: ce are lumea cu primarul actual? Intreb in totala necunostinta de cauza.

https://ziuaconstanta.ro/stiri/deschider ... 739.html

Doar ca a impus o taxa de parcare? Erau mai buni pesedistii de pana acum care au adus orasul la stadiul de ruina?

Daca poate raspunde un constantean cu atat mai bine. :D

 


Re: Politica, istorie, natiuni, curente de gandire Cristi N

E stilul clasic de gargara hAUR-isitica.

Problema e ca multi pun botul la aberatiile lor.

 


Re: Politica, istorie, natiuni, curente de gandire ByOnu

Necunoscand situatia, citesc si eu comentariile de pe facebook, iar omul e super hate-uit. Deci ori face treaba foarte buna si ii supara pe multi, ori chiar e praf ... desi nici macar nu s-a facut un an de la alegeri.

 


Re: Politica, istorie, natiuni, curente de gandire ByOnu

Ne intoarcem la politica:

„La ora actuală există în România aproximativ 65-70% din populaţie care adoră sau simpatizează, vibrează la elemente de doctrină naţională, patriotică, creştină, cu baza conservatoare, cu fundamentele tradiţionale ale societăţii româneşti, satul românesc, şcoala, biserica, familia, sunt lucruri fundamentale în dezvoltarea societăţii româneşti, sunt valori pe care noi trebuie să le apărăm, ca şi partid politic”, a spus Ludovic Orban.

„Nu pot să mă bat pe o nişă de 15-17% care cuprinde numai publicul ăsta, să-i zicem, modern sau progresist, în condiţiile în care avem un bazin atât de larg de expunere pe care noi PNL trebuie să îl reprezentăm...


https://digi24.ro/stiri/actualitate/poli ... -1645663

 


Go to page:  1  ... 105 106 107 108 109 110 111  ... 136
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Comunitatea Metrou Ușor  • 
Choose destination

Since our 2293 forum members have written 421774 posts in 5254 topics and 514 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use