Zona metropolitană BucureștiParcul de vehicule al operatorilor din București și IlfovAutobuze STB

Topic: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor

4742 posts, 1242059 views
⚠  Forum Rules

Go to page:  1  ... 192 193 194 195 196 197 198  ... 339

📖 Pagination options
Re: Mentenanţa autobuzelor Dragos31

4139 - Tractat în aceste momente de B 89 MKR pe Bd. Iuliu  Maniu către Autobaza Militari.

Re: Mentenanţa autobuzelor Gabi23

Dimineață era pe linia 162. Oricum cad cu tot felul de probleme, unele ușor reparabile. Luni seara #4813 se defectase cu o ușă și i-a luat evident mai mult drumul din Giulești până la Militari în traficul de la ora 17-18 decât rezolvarea defectului în garaj...

Re: Mentenanţa autobuzelor CiprianTRB

Eu l-am văzut picat de aseară... în jurul orei 21:30 Era pe linia R430 în statia G-ral Eremia Grigorescu sens Cartier Militari.
De ce l-au mai scos la traseu dacă era defect...  :roll:

Re: Mentenanţa autobuzelor shoppy

Este foarte importanta ștampila penfru că emitentul poate oricând să deo o hârtie stampilata in care sa scrie ca acel document nu figureaza cu numar de iesire in evidenta lor, cât despre faptul că a venit pe email, chiar daca este adevarata și chiar dacă demonstrează cineva că nu a fost vreun haker, nu e factură sau ceva cu vreo serie, pot spune ca a fost o greșeală.

• V2A
  • Posted:
  •  

Re: Mentenanţa autobuzelor V2A

După 8 luni de absență, 4627 a revenit, de astăzi, la traseu, pe linia 232. Conform site-ului RAR avea ieri, la efectuarea ITP-ului, 580496 km parcurși.

• V2A
  • Posted:
  •  

Îl adăugăm și pe 4138 la reveniri, după vreo 7 luni de pauză. La Obregia, singurul defect ”istoric”, din 2014, este 4164.

Re: Mentenanţa autobuzelor Victor92

DIn lista lui V2A din urma cu cateva saptamani, nu-l regasesc pe 4915.  

Personal, de la sfarsitul lunii iunie, de cand a "iesit" de pe regionale, eu nu l-am mai vazut ...

• V2A
  • Posted:
  •  

4915 circulă constant în 182. Este și acum la traseu.

Super. Merci!

Re: Mentenanţa autobuzelor barbuandrei

La reveniri il putem adauga si pe 4708, de la Alexandria.

Re: Mentenanţa autobuzelor Chev Celios

O intrebare care sper sa nu deranjeze. Mai stie cineva ceva de 4543??

Da. E pe liniile regionale sau 143/253.

Re: Mentenanţa autobuzelor Gabi23

Iar prin septembrie-noiembrie avea afișajele ”moarte”...

Re: Mentenanţa autobuzelor Chev Celios

Probabil pe Chitila sau Mogosoaia ca nu am vazut-o in trafic de ceva timp. Prin zonele alea nu prea ajung.  :lol:

Go to page:  1  ... 192 193 194 195 196 197 198  ... 339

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Autobuze STB  • 
Choose destination

Since our 2331 forum members have written 425473 posts in 5292 topics and 516 subforums.

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”