Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2242 posts, 461196 views
 
Go to page:  1  ... 6 7 8 9 10 11 12  ... 161
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia Costin

puidemorosan wrote:
Daca cineva incearca sa-mi trimita un PM, trebuie sa stie ca nu am permisiunea de a citi mesajele private.
Nu stiu daca se poate face ceva in privinta aceasta.
Cu stima.
Daniel

Toti membrii ar trebui sa cunoasca regulamentul... daca cineva nu stie ce sunt aceste culori, ce reprezinta rangurile si ce drepturi are fiecare, atunci nu este problema noastra...

Slasher1985 wrote:
Care este timeout-ul pentru re-autentificare in cazul vizitarii forumului?

Dupa aprox 6 ore (dar cateodata si mai des), trebuie sa ma re-autentific pe forum cand il deschid, chiar daca dau Check pe casuta de pastreaza-ma autentificat. Nu este o problema majora, dar este cat de cat iritant. Daca dau check acolo, inseamna ca nu am chef sa scriu parola la fiecare 6 ore.

Va multumesc daca imi puteti oferi un raspuns aici.

E o problema locala, pe mine ma tine logat cel putin 3 luni... sterge tot istoricul din browser (cookies, cache) si ar trebui sa functioneze mai bine...

 


Re: Dialog cu administratia br11.9

aditza wrote:
Am citit asta in regulament dar nu am inteles de ce am primit mail  :D ...mai am de muncit pana la " Bronze "   :lol:

Cel mai probabil ați dorit să fiți anunțat când primiți mesaje private noi.
__________
Dacă nu va supărați, vă dau nişte propuneri:
(1)-Activati vizualizarea mesajelor private pentru useri sub "membru bronze"
(2)-Faceți trecerea de la un grad la altul şi dupa numărul de mesaje scrise că am văzut un user cu 2 mesaje ce e la gradul de membru bronze !!! şi userul citat mai sus ce depăşeşte suta de mesaje n-a fost avansat :!:
(3)-Modificați puțin versiunea de mobil:
 [1]- Adăugați avatarele la useri
 [2]- Modificați editorul de mesaje ca tag-urile de cod Bb să fie la îndemână şi zâmbetele la fel.
 [3]- Puneți butoanele de trecere de la o pagina la alta direct in pagină, nu prin apasarea unui buton.
(4)-Daca se poate, introduceți sistemul WhatYouSeeIsWhatYouGet (ca la e-mail) pentru simplificarea scrierii mesajelor.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

(2)-Faceți trecerea de la un grad la altul şi dupa numărul de mesaje scrise
Du-ti ideea pana la cap.
Dupa numarul de mesaje in care scrii ceva, ca poti scrie o mie de mesaje de genul "bravo","cool", "foarte bine", "la multi ani", blablabla. Astea nu sunt mesaje.

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Scopul versiunii mobile este sa fie cat mai simpla si sa nu faca trafic mare.
Ai posibilitatea pe smartphone / tableta sa folosesti si versiunea clasica.

Referitor la primele aspecte, daca doresti sa comunici cu cineva o poti face prin e-mail / telefon / intalnire face-to-face, nu neaparat prin mesageria privata a forumului. Nu poti sa ai pretentia ca dupa 3 mesaje sa ai totul. Pur si simplu acestea sunt regulile casei si fiecare este liber sa aleaga daca doreste sa viziteze casa sau nu.

 


Re: Dialog cu administratia stefan_br

br11.9 wrote:
-Faceți trecerea de la un grad la altul şi dupa numărul de mesaje scrise că am văzut un user cu 2 mesaje ce e la gradul de membru bronze !!! şi userul citat mai sus ce depăşeşte suta de mesaje n-a fost avansat :!:


Cred ca esti singurul user care dupa 3 mesaje isi da  cu parerea de parca e aici de cand s-a fondat forumul.Aici nu se promoveaza cantitatea ci calitatea.Daca suferi dupa ranguri esti liber sa activezi undeva unde vei avea stelute, grade de ofiter s.a. Te urmaresc de pe un alt forum si am vazut ca spui numai perle pe acolo, ai avut abateri si aici si ti le-am sters.Dupa evolutia ta (daca va exista asa ceva) vei fi colorat si retine: CALITATE ci nu CANTITATE!  8-)

 


Re: Dialog cu administratia DAF SB220

Daca doresc schimbarea numelui de pe forum, la cine ma pot adresa?

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Echipei administrative, fireste.

 


Re: Dialog cu administratia DAF SB220

Si cum pot lua legatura cu aceasta echipa? deoarece mesageria privata nu merge...

 


Re: Dialog cu administratia stefan_br

Dai un e-mail in care soliciti schimbarea numelui de utilizator! Sau scrie aici care vrei sa fie "noul" tau nume!

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Tu cati ani ai ?
Nu intreb degeaba, cand intri pe un forum citeste intai regulamentul, celor  mai tineri le este lene sa-l citeasca. Acesta este adevarul.
Regulamentul - daca faceai minimul efort sa-l cauti, dar din diverse motive refuzati sa faceti munca intelectuala, il gaseai AICI
Intradevar, e greu sa-l descoperi.
Acolo scrie cum sa iei legatura cu adminul si fara MP, uite adresa :
prin e-mail la adresa :admin@metrouusor.com
E greu cu cititul in anul 2014 !

 


Re: Dialog cu administratia DAF SB220

DAF SB220. Si doresc sa va multumesc pentru intelegere!

andrei11, nu va inteleg rostul intrebarii. Am dorit intr-un fel trimiterea unui e-mail, dar nustiu cat de mult poate dura pana se aproba cererea mea prin posta electronica...

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Kaba Adrian a devenit DAF SB220.

PS: "nustiu" nu se scrie legat! Nu e prima data cand faci aceasta greseala!
PS2: Verificam zilnic e-mail-ul!

 


Re: Dialog cu administratia Icsilviu

Am o problema in sensul ca vad ca nu mai pot atasa poze noi la rubrica despre Varșovia. Primes mesaj ca am depășit numărul de atașamente permise. De ce se intampla acest lucru? Mai am cam 30 maxim 40 de poze de atașat și termin cu subiectul Varșovia, urmând să continui cu topice la orașele Poznan, Cracovia, Lodz, Gdansk unde am mult mai puține poze de postat și cu asta am încheiat.

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Se rezolva Silviu!

 


Go to page:  1  ... 6 7 8 9 10 11 12  ... 161
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2318 forum members have written 423890 posts in 5275 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use