MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM4 Străulești - Gara de Nord - Gara ProgresulM4 • Tronsonul Parc Bazilescu - Străulești • Lucrări în 2013 - 2017

 

Topic: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea

423 posts, 117765 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 4 5 6 7 8 9 10  ... 31
 
 

📖 Pagination options
Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea survola

Dacă mai au 18 inele poate e după prânz, mai știi?
Dar aș veni bucuros, mă și mir că nu ne-am mai întâlnit până acum.

 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea laur_visan

18 inele,dar stii ca Subway Guru,ne spune mereu avansul din ziua respectiva la 6 dimineata.Cel putin asa se intampla pe M5.Eu pe la 11 sunt la PSS Zarea.

 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea Adrian Rosca

Eu ma pastrez pentru inaugurare  ;)



 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea subway guru

survola wrote:
La ce oră, dl Guru? Că la M5 am avut noroc, poate am și aici. :-)

E 'strict secret de stat de maxima importanta'...vreti sa vina islamistii sa ne strice petrecerea??????
Eu zic sa va sculati de dimineata...ca cine se scoala de dimineata...departe ajunge!...si n-are cum sa rateze 'momentul' chiar si de o fi pe undeva spre pranz...

 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea uvictor

Vesti foarte bune. Gresisem prognoza  ;)
Eu ajung seara prin zona, dupa ora 20. Cred ca TBM e deja e dezasamblat, asamblat si mutat pe celalalt fir pana atunci la cum se misca baietii  :popa:

 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea subway guru

Nici chiar asa, ca graba strica treaba...

 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea laur_visan

Mai mult ca sigur in ziua inaugurarii vom fi multi de pe forum,dar eu inca trag speranta ca pana atunci poate spre final,vom face un tur pe  prin statiile lui M5 si (sau) M4 aproape de finalizare.Cu putin ajutor poate realizam acest lucru.

 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea subway guru

laur_visan wrote:
18 inele,dar stii ca Subway Guru,ne spune mereu avansul din ziua respectiva la 6 dimineata.Cel putin asa se intampla pe M5.Eu pe la 11 sunt la PSS Zarea.

Corect, e situatia de luni la prima ora...
In rest ce sa va mai spun, astea sunt adevaratele Breaking News, fapte nu vorbe... :ugeek:
Felicitarile mele Dle ing Giulio Martire, ca tunelist adevarat ce te afli nu ne-ai dezamagit nici de data asta!
:mrgreen:
:bere:
Adrian Rosca wrote:
Eu ma pastrez pentru inaugurare  ;)

Pana la inaugurare iti fac eu o invitatie personala sa facem o plimbare in doi 'pe jos'...la o data convenita in prealabil...ce zici?
laur_visan wrote:
Mai mult ca sigur in ziua inaugurarii vom fi multi de pe forum,dar eu inca trag speranta ca pana atunci poate spre final,vom face un tur pe  prin statiile lui M5 si (sau) M4 aproape de finalizare.Cu putin ajutor poate realizam acest lucru.

Asa o treaba trebuie aranjata de comun acord cu Mrex...sunteti ONG...actionati ca atare...nu asteptati mure'n gura si pica para malaiatza...
Parerea mea!

 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea Adrian Rosca

Mai intrebi? Chipintaci.

 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea andrei11

Stai ca nu ma prind. Inaugurare ce ? Pana sa facem baie la strand mai e de tras...

 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea survola

Oare avem unghi de filmare din afara gardului?

 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea subway guru

Adrian Rosca wrote:
Mai intrebi? Chipintaci.

Aranjam detaliile pe PM.

 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea subway guru

survola wrote:
Oare avem unghi de filmare din afara gardului?

Eu ce va bat la cap sa va organizati si sa va oficializati???
Va place sa fiti 'pirati din afara gardului'? N-aveti decat...
Dar daca faceti o cerere 'oficiala' pentru un loc in fata la loja de onoare, credeti ca indrazneste cineva sa va refuze???
N-as crede...
Cum am mai zis, doar ca nu-s muieti posmagii...Dzeu iti da, dar nu-ti baga in traista...

 


Re: Interstatia Laminorului - PSS Zarea / PSS Zarea laur_visan

In trecere pe aici,la ora 12:00,TBM-ul nu iesise.Cei de acolo au spus ca mai dureaza in jur de o ora.

 


Go to page:  1  ... 4 5 6 7 8 9 10  ... 31
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M4 • Tronsonul Parc Bazilescu - Străulești • Lucrări în 2013 - 2017  • 
Choose destination

Since our 2341 forum members have written 426244 posts in 5298 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use