Topic: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor
5422 posts, 1782546 views
📖 Pagination options
- vl273
-
Posted:
-
Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor
vl273
4657 de pe 243 acum cateva ore, circuland putin cam prea “aplecat” pe partea stanga..
Stie cineva ce problema are de arata asa? Nu e prima data cand vad in trafic un autobuz cu calatori sa circule lasat pe o parte, dar ca acesta, deja cam e o problema serioasa.
(Sper ca se intelege din poza, scuzele de rigoare pentru calitate)
4657 de pe 243 acum cateva ore, circuland putin cam prea “aplecat” pe partea stanga..

Stie cineva ce problema are de arata asa? Nu e prima data cand vad in trafic un autobuz cu calatori sa circule lasat pe o parte, dar ca acesta, deja cam e o problema serioasa.
(Sper ca se intelege din poza, scuzele de rigoare pentru calitate)
IMG_6868.jpeg (1.59 MB; downloaded 546 times)
-
- Luca M.
-
Posted:
-
Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor
Luca M.
Mie nu-mi pare aplecat pe stanga ci supra inalt pe dreapta.
Mie nu-mi pare aplecat pe stanga ci supra inalt pe dreapta.
-
- Nenea_titi
-
Posted:
-
Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor
Nenea_titi
ECAS, supapa sau calculator sau tijele de măsurare.
Cum poate să meargă așa? Nu da eroare pe bord de ECAS ?
ECAS, supapa sau calculator sau tijele de măsurare.
Cum poate să meargă așa? Nu da eroare pe bord de ECAS ?
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor
Gabi23
6567 va lipsi o perioadă datorită unui geam spart în această dimineață...
6567 va lipsi o perioadă datorită unui geam spart în această dimineață...
📖 Pagination options