Zona metropolitană BucureștiParcul de vehicule al operatorilor din București și IlfovAutobuze STB

 

Topic: Discuții diverse

4047 posts, 927624 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 184 185 186 187 188 189 190  ... 290
 
 

📖 Pagination options
Re: Discutii diverse TibiV

Da.
La ”Să scriem corect româneşte!”. Asta sigur nu este proba la scoala de soferi.

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Discutii diverse ADK

”Să scriem corect românește”, când scrii din spatele unei tastaturi fie că e vorba de la PC sau de pe telefon e firesc să mai greșești, nu toți suntem perfecți la vorbire (fie că e vorba pe forum sau față în față) sau că o facem din rea voință, cel puțin eu, nu se tipărește e adevărat că ești pe un forum dar nu cred că cineva din guvern stă să controleze corectitudinea limbii române aici. :lol:

 


Re: Discutii diverse TibiV

ADK wrote:
...nu se tipărește e adevărat că ești pe un forum dar nu cred că cineva din guvern stă să controleze corectitudinea limbii române aici. :lol:

:?  :?  :?

 


Re: Discutii diverse Costin

ADK wrote:
când scrii din spatele unei tastaturi fie că e vorba de la PC sau de pe telefon e firesc să mai greșești

Nu stiu unii cum reusesc sa nu greseasca deloc... Poate ca recitesc ce au scris inainte sa apese pe "trimite". Mai stii?...

 


Re: Discutii diverse hADRIAN

Cum se poate obtine user si parola pe Thoreb pentru a vedea pozitia vehiculelor?

 


Re: Discutii diverse ByOnu

Nu se poate.

In alta ordine de idei... Ceva 182 sau 282. :evil:
P_20190514_111908_vHDR_Auto-1600x900.jpg (267.68 KB; downloaded 1963 times)

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Discutii diverse Utilizator anonim

Camuflaj :))

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Discutii diverse ADK

Costin wrote:
ADK wrote:
când scrii din spatele unei tastaturi fie că e vorba de la PC sau de pe telefon e firesc să mai greșești

Nu stiu unii cum reusesc sa nu greseasca deloc... Poate ca recitesc ce au scris inainte sa apese pe "trimite". Mai stii?...

Tocmai că frazele eu le recitesc și de câte 10 ori înainte să le trimit. Inclusiv pe messenger. Nu poți cere perfecțiune unui om, chit că recitesc dar e posibil să mai apară câte o greșeală minoră care evident este editată deobicei de un proaspăt moderator care trebuie să facă observație și pentru o virgulă. :roll: Încheiem toate discuțiile.

 


Re: Discutii diverse Costin

hADRIAN wrote:
Cum se poate obtine user si parola pe Thoreb pentru a vedea pozitia vehiculelor?

Aia n-ar fi trebuit sa fie informatie publica (si neparolata) niciodata :roll:

 


Re: Discutii diverse Andrei98

Practic nu era publica dar cineva care nu avea ce face s-a gândit sa împrăștie link-ul...

 


Re: Discutii diverse dany

Bati vreun apropo? Daca ai ceva de zis spune direct, nu bate apropouri. Cineva care avea acces aici, mai bine zis, a dat informatia mai departe, eu nu am facut decat sa impart cu voi... cei care niciodata nu spuneti nimic si pastrati doar pentru voi

 


Re: Discutii diverse Mihai01

astăzi în 149 și 361 câte un Mercedes Euro 3, 4404, respectiv 4144

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Discutii diverse GPS

Chiar este nevoie să transformăm acest forum în dispecerat :?:

 


Re: Discutii diverse Robert24

ADK wrote:
Tocmai că frazele eu le recitesc și de câte 10 ori înainte să le trimit. Inclusiv pe messenger. Nu poți cere perfecțiune unui om, chit că recitesc dar e posibil să mai apară câte o greșeală minoră care evident este editată deobicei de un proaspăt moderator care trebuie să facă observație și pentru o virgulă. :roll: Încheiem toate discuțiile.


Tema pentru acasa: cate greseli contine mesajul tau?
Iti sugerez sa mai pui mana pe carte daca vrei sa mai participi pe acest forum!

 


Go to page:  1  ... 184 185 186 187 188 189 190  ... 290
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Autobuze STB  • 
Choose destination

Since our 2310 forum members have written 423622 posts in 5275 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use