De toate pentru toțiComunitatea Metrou Ușor

 

Topic: Clubul "Flacara Rosiatica"

4357 posts, 929428 views
 
Go to page:  1  ... 167 168 169 170 171 172 173  ... 312
 
 

📖 Pagination options
  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului 133 313

Din locul dubei IVECO din dreapta eu am asistat personal la saltarea unui Opel Astra negru.  :twisted:

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului TibiV

Unde vrei tu, dar să fie înconjurat de apă, să nu poată să o ia decât cu helicopterul. :D

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" BodoMinea

Eu unul doar glumeam pe tema aceasta foarte inteligenta a watermarkurilor exagerate. Sigur și colegii de mai sus la fel.  :idea:

E de apreciat efortul depus de Mihai pentru a ne aduce toate materialele foto/video, și majoritatea chiar sunt ale lui. Problemele personale se rezolva în privat, pe forum cine respectă regulile n-are cum să fie persecutat... Așa că enjoy the content si putem încheia discuția.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Stiu ca era o gluma, cel putin gif-ul tau m-a terminat :))

Dar nu stiu daca si colegul nostru va aprecia prea mult daca le gaseste (sunt sigur ca nu le-a gasit, Clubul e destul de bine camuflat, mie mi-a luat vreo 8 luni sa il gasesc fara link direct).

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" Costin

Pe mine m-ar interesa mai mult sa gaseasca regulamentul, ca si pe ala l-am mentionat fara link direct. In rest da, voi sunteti cam rai aici :mrgreen:

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" Florinds

Si eu am gasit greu regulamentul, cred ca ar trebui ca sectiunea "Site-urile metrouusor.com: Regulament, informatii, anunturi" sa fie redenumita "Regulament, informatii, anunturi", altfel nu este ceva de citit prioritar...

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" Costin

A trebuit sa facem o delimitare clara intre sectiunea site-urilor si cea a asociatiei...

 


Re: Locomotive LDH ale Metrorex Mihai Nicolae

andrei11 wrote:
Stimate coleg Mihai Nicolae, acesasta postare deja este un avertisment serios. Daca vreti sa-l luati in considerare da, daca nu nu.
Deja este a 3 - a rugaminte din partea noastra pentru a va modifica semnatura. Asta pentru ca sa iasa in evidenta subiectul respectiv si nu semnatura dvs. Portretul atasat va spune ceva ?

ASAA SE POATE FURA POZAAA!!!!

 


Re: Locomotive LDH ale Metrorex Costin

Din regulament citire:

a. Continutul publicat pe site-urile metrouusor poate fi preluat si republicat in mod liber si gratuit de catre terti, partial sau total, prin mentionarea sursei si prin publicarea unui link direct catre continutul preluat.


c. Se interzice autorilor care publica pe site-urile metrouusor sa stabileasca alte conditii privind materialul publicat decat cele stabilite aici fara acceptul echipei administrative a forumului.


Deci nu se fura nimic. Nu in acceptiunea noastra, cel putin. Continutul este liber a fi distribuit de catre terti.

 


Re: Locomotive LDH ale Metrorex shoppy

Pe forumul asta noi ne-am maturizat si am trecut de boala asta a copilariei cu "vai ce poze senzationale fac eu si vine neica-nimeni si fura poza si ajunge faimos/bogat pe spatele meu". Practic nu a ajuns nici un neica-nimeni faimos sau bogat furand poze, ori comunitatea l-a identificat si exteriorizat, ori s-a plictisit repede, ori s-a maturizat. Si oricum noi facem mai mutle poze decat se pot fura.
Cine are impresia ca traiesc altii pe spatele lui sau ca este la razboi cu nustiucine, mai bine se retrage de pe forumul asta si revine cand se mai maturizeaza.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" TibiV

Costin wrote:
voi sunteti cam rai aici :mrgreen:

Rai, rai... da' buuuuni !
(Adica toti frumosi, destepti si foarte, foarte modesti... :lol: )

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" alexxd_31

Cu ce program imi pot pune semnatura pe poze? Chiar asa, sa vad ca vindea unul pe olx ceva cu poze luata de la mine de pe Facebook. :)))

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Poti incepe cu Paint si sa termini cu Photoshop, in functie de ce anume vrei sa faci.

Mai sunt si tool-uri online care fac asta. Deci e chiar foarte simplu sa introduci (sau sa elimini).

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" alexxd_31

Vreau sa scriu "Exponatul (Macheta) din fotografie nu este de vanzare!" Credeam ca e mai complicat. Deci nu se produce nici o protectie la nivelul fotografiei (cu se poate face la unele documente sa nu poat fi copiate, printate  etc)

 


Go to page:  1  ... 167 168 169 170 171 172 173  ... 312
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Comunitatea Metrou Ușor  • 
Choose destination

Since our 2329 forum members have written 424822 posts in 5285 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use