De toate pentru toțiComunitatea Metrou Ușor

 

Topic: Clubul "Flacara Rosiatica"

4357 posts, 929421 views
 
Go to page:  1  ... 166 167 168 169 170 171 172  ... 312
 
 

📖 Pagination options
Re: Trenurile CAF Costin

Astea sunt lucruri de reglat in particular. V-as ruga sa n-o faceti in public...

 


Re: Trenurile CAF freyutz

Eu doar imi doresc sa se termine subiectul intrucat este aiurea ca unii sa pozeze in victime... atata tot...

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" TibiV

Rai sunteti... :D
Poate incep sa postez asa:



(Nu am gasit font mai mare...)

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" andrei11

Ai ratat-o si pe asta...Mai bine asa :
6-13-2016 4-31-10 PM.png (282.85 KB; downloaded 1565 times)
Enjoy  :!:

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" TibiV

Asa da !...
:lol:  :lol:  :lol:

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" BodoMinea

Discuția asta era prea hilară să nu intervin...

Stimată audiență, așa se marchează corect o poză.

output_tlVEbt.gif (418.86 KB; downloaded 1545 times)


OK, lăsând gluma la o parte, și eu am avut probleme la începutul activității mele pe forum cu semnatul pe poze, dar am recitit regulamentul, am văzut ce drepturi am pentru clasa mea de utilizator și în continuare am rămas în acele limite. Cred că Mihai are conținut de calitate, în cea mai mare parte original, câteodată în exclusivitate sau chiar de colecție aș spune și își dedică mult timp acestei pasiuni. S-ar putea ajunge totuși la un consens... să își marcheze pozele cât să nu și le însușească nimeni pe nedrept, dar să fie totuși OK pentru vizionarea pe forum și să se vadă detaliile subiectului pozei. Oricum cine e cu adevărat determinat să ia o poză fără watermark o să o facă și cu crop și cu background blending sau alte tool-uri din photoshop.  :cry: Chiar nu e o cerință exagerată, regulile nu sunt exagerate și ambele părți ar avea de câștigat dacă și-ar adapta puțin modul de a posta... sigur se poate  :D

În altă ordine de idei, în imaginea de mai sus este lacul care s-a format după ploile de aseară la sensul giratoriu de la intrarea pe autostradă spre Militari de pe centură. Se încerca tragerea apei cu o pompă, dar nu prea erau șanse. Mult mai practicabil și plăcut cu barca probabil.

IMG_20160613_173313_9135.jpg (31.53 KB; downloaded 1545 times)

20160613_101347.jpg (29.83 KB; downloaded 1544 times)

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" TibiV

Prima poza, cea marcata, este mult mai..."dinamica" !... ;)

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

What a day... si voi o petreceti cu watermark-ul.
Marian Munteanu si Miron Cozma, ambii colaboratori ai securitatii. What a day... In toate rolurile... Sergiu Nicolaescu.  :lol:
Desigur nimic socant. Filmari exista, nu trebuie decat sa analizezi moace sa intelegi ca erau mai mult decat numai mineri si studenti pe acolo... Orisicum, perversitatea sistemica a atins culmi mult mai inalte ulterior...

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" TibiV

Watermark-ul este un subiect nou.
Ailalti doi sunt vechi.
Si chiar stiam de amandoi. De fo' 25 de ani.

Nothing new for me....

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" punmeister

BodoMinea wrote:
Discuția asta era prea hilară să nu intervin...

Stimată audiență, așa se marchează corect o poză.


Aici mai mergea si un Flash! Flash! Senzational! :lol: :lol: :lol:

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

TibiV wrote:
Watermark-ul este un subiect nou.
Ailalti doi sunt vechi.
Si chiar stiam de amandoi. De fo' 25 de ani.

Nothing new for me....


Da... nu... evident. Eu sunt doar curios... daca mi se poate agrava scarba, care si asa este cronica de atat de mult timp... Problema fiind ca "oficializeaza" din ce in ce mai multe chestiuni despre trecut si mizeriile lui dar fara a se si indrepta ceva realmente.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" BodoMinea

punmeister wrote:
Aici mai mergea si un Flash! Flash! Senzational! :lol: :lol: :lol:


Slăbuț... slăbuț. Trebuia să scrie mare DAR STAI! ASTA NU E TOT! EXCLUSIV! ȘOC ȘI GROAZĂ! ÎN PREMIERĂ!

Și vreo 7 on screen displayuri cu diverse tickere cu fonturi dubioase și de culori diferite... Dar hai să încheiem discuția cu un clasic și un expert în ale overlayingului.

dan_diaconescu_captura.jpg (228.9 KB; downloaded 1557 times)


Dacă nu e de ajuns ne mutăm cu toată audiența pe noul și inovatorul post Vătafu TV.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Hai totusi sa nu fim rai.   ;)

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului adila

Off topic despre pasaj, on topic despre nesimtirea maxima.



"Jmegherul" IF 02 RAR" merita sa ii fie saltata masina si dusa in Delta Vacaresti. Pe o insula de acolo!


Asta chiar nu mi-a placut. Cum adica sa o duca in Delta Vacaresti? Poate sa o duca la groapa de gunoi Glina. Am si alte variante daca vrei, dar in nici un caz in natura.

 


Go to page:  1  ... 166 167 168 169 170 171 172  ... 312
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Comunitatea Metrou Ușor  • 
Choose destination

Since our 2329 forum members have written 424822 posts in 5285 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use