De toate pentru toțiComunitatea Metrou Ușor

 

Topic: Clubul "Flacara Rosiatica"

4357 posts, 928019 views
 
Go to page:  1  ... 163 164 165 166 167 168 169  ... 312
 
 

📖 Pagination options
  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

Mai nene, nu mai are nimeni bani de invazii, tu esti pe bune? In ce secol traiesti?  Invaziile erau un razboi de autofeeding, adica aia nu-si alimentau armata cu toate cele necesare, tactica era cuceriti si folositi ce ati luat de la aia ca sa continuati. :shock: In epoca informaticii nu mai functioneaza neam. Tu ce hal de programator esti de n-ai inteles ca razboaiele nu se mai poarta asa? Matale nu intelegi nimic din schimbarea stemei si implicit a banilor?  :| Si oricum Rusia cu NATO nu se bombardeaza si nu se "invadeaza" in interiorul granitelor proprii, mai prin Siria, mai prin Ucraina, daca e cazul. Mai repede tre' sa te temi de razboi civil, ca asta e mai realmente mai probabil asa ca s-o lase mai usor politicenii matale cu flegmele difuzate. De asta zic io... care-i treaba cu batalioanele?  :twisted:
Desigur... nici un scenariu nu este exclus 100%. De aici problemele lui taracinele tau, cu Petromidia. Si de aici lucrarile majore de la Petrobrazi.  :ugeek:

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" Costin

Nu mai bine va vedeti voi la o bere sa discutati si sa va contraziceti cat vreti 'face to face'? Zic si eu...

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

Ok, am lasat subiectul, ca n-avem chef sa citeasca propaganda ruseasca d'astea.  :ugeek:  Io am vrut sa-l scot pe cosmin din zona de trolling. Sper ca am reusit.  :twisted:

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Dar nu ne contrazicem. Discutam. Discutia implica cateva "contre ici si colo" altfel ajungem ca la aia de la IRealitatea care zic acelasi lucru de 1000 de ori si toti din platou sunt de acord. :bere:

Stai linistit ca eu nu iau in serios discutia. Nu stiu daca 133 313 joaca la acelasi nivel, uneori am impresia ca o ia prea personal.

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

Nu esti un mincinos bun. Pai cum sa pierzi tu vremea pe un forum "nestiut de 99,99% din alegatori" daca nici macar discutiile nu sunt serioase?  :twisted:
Daca nu era o situatie nasoala mergeam si acum pe principiul "sa fie liniste". Doar ca... am luat-o personal cand s-a trecut limita inumanitatii.  :ugeek:

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Ca am terminat sprint-ul cu o saptamana mai devreme si nu am ce face?

Ca sa nu te cuprinda ciuda, asta nu e singurul forum pe care postez, e doar singurul in limba Romana.

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

Ete spanac. Cine eram noi sa-i facem o imagine de "corupti" lu' Microsoft...

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Pai parca aveam incredere in justitia independenta din Romania, sau ti s-au schimbat idealurile?  :twisted:

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

Nu, vreau doar sa scot niste reactii de la tine. Ca sa vad daca..."joci la acelasi nivel".  :P
Da' hai sa iti spun io care-i legatura dintre articolul ala cu batalioanele si ramanerea unei parti din presa fara bani... shall i?  :twisted:

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Mai intai trebuie sa-mi spui despre care articol este vorba  :mrgreen:

http://www.b1.ro/stiri/eveniment/dacian...52188.html

^ nu mai vine presul Frantei, ca il ia DNA pe sus cu "abuz in serviciu"  :lol:  :lol:  :twisted:

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

Aha... de la b1 ai aflat tu ca da presa faliment.  :lol:  M-am lamurit. Gata interviul pe ziua de azi, ca am treaba. N-au intrat zilele in sac.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" Costin

Eu v-am atras atentia intr-un mod relativ subtil ca deveniti obositori...

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Bine bine.

Nu o sa ii mai tin companie lui 313. Sper sa nu se simta singur :(

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" TibiV

Pentru ca nu stiu unde in alta parte ar merge...

Va prezint Tarom, cursa RO 53, Otopeni - Pieptanari ! :)






 


Go to page:  1  ... 163 164 165 166 167 168 169  ... 312
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Comunitatea Metrou Ușor  • 
Choose destination

Since our 2328 forum members have written 424714 posts in 5285 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use