De toate pentru toțiComunitatea Metrou Ușor

 

Topic: Clubul "Flacara Rosiatica"

4357 posts, 927368 views
 
Go to page:  1  ... 158 159 160 161 162 163 164  ... 312
 
 

📖 Pagination options
Re: Clubul "Flacara Rosiatica" cris_m

Acum si tu pretentii, domne'.  :lol:
Eu zic ca sunt bine-venite la casele brasovenilor, asa cum sunt ele. Mai mult, ar trebui ca noi bucurestenii sa ii invidiem ca au asa ceva  :mrgreen:

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Totul merge conform planului  :twisted:  :twisted:  :twisted:

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

Facand slalom printre trolli, drogati si asa mai departe... sa revenim cu clubul intr-o linie mai normala.  Sa vedem cine ghiceste ce-i asta.
CAM01871.jpg (60.41 KB; downloaded 1844 times)

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" TibiV

Bazinul de inot al copiilor "under 9" ?....

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

More like... rezerva intangibila pentru incendiu a Poienii. Adica ce a lipsit pe platforma Pionierul.  :twisted:

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

Just in time...
http://stirileprotv.ro/stiri/actualitat...arile.html
"Incendiu la o fabrica de incaltaminte din Jilava."

Si ieri niste butelii printr-un talcioc prin sectorul 6...

P.S. Totul merge conform planului Cosmine.  :twisted: Rezultatele ciordelii din tot si din toate nu intarzie sa apara.  :twisted:  :twisted: Mai un politist mort, mai un pompier... mai niste rockeri, niste muncitori ceva... Aproape ca nu mai ai cui sa faci propaganda de doua parale.  :lol:

P.S. 2 Vezi ma Cosmine ca la mine nimic postat nu e tocmai la intamplare? Io trag semnalul de alarma in timp util. Dar trebuie sa fie si trollii pe faza. :twisted:
Repet ce am mai spus cu alta ocazie. Multi or sa arda in focurile ciordelii, coruptiei si austeritatii.  :twisted: Din pacate mai mult nevinovati.  :cry: Da' iti garantez io ca si mortii se razbuna, prin cei vii.  :twisted:
Deci totul merge conform planului si votul distrugerii a inlocuit votul de blam si votul scarbei. :twisted: S-a ales calea cea mai nasoala... dar ata ete. I for one won't be here to care, more or less.  :twisted:

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Pai parca tehnocratii trebuiau sa rezolve problemele de genul asta?   8-)  :twisted:

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

O... untill we go... va rezolvam allright.  :twisted: Cu propriile voastre fapte. Doar nu credeai ca voi distrugeti si noi carpim de dragul vostru. Hell no, screw you. :twisted:  Stay tuned, guvernarea e acu' ca seppuku.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Astept nu nerabdare a ta solutie finala pentru problemele Romaniei ;)

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

He he... ce treaba am io cu problemele Romaniei inafara de faptul ca stiu sa le depistez foarte precis?  :twisted: None moncher. I own nothing here, i don't give a damn daca Bucurestiul se scufunda intr-un crater urias.  :lol: I couldn't technically care even if i wanted.
Voi asteptati sa faceti o colectie de solutii pe moka de la alegatori? O sa asteptati mult si bine.  :lol: E problema lui alde' 6-7-8 case, 1 tarla si 2 paduri sa mentina in functiune tara in care le are.  :twisted: Good luck.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Conform definitiei democratiei, partidele chiar trebuie sa aibe o astfel de lista venita pe "moka" de la alegatori.
Oricum, raman la parerea mea initiala, si anume cea ca tu nu intelegi cum functioneaza democratia si ca de fapt partidele politice si implicit politicienii sunt doar oglinda omului de rand.

Cea ce e cu adevarat grav nu e ca cineva are peste 9000 de case, ci ca oricine ar veni in locul lui tot ar fura.

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

Mie nu-mi pasa cum functioneaza pseudodemocratia fictiv-inchipuita din Romania, unde referendumurile sunt menite a fi ignorate si exista chestia aia numita "imunitate" si parlamentul plin de "democrati" inchipuiti (ca tine si idolul tau) respinge categoric ideea de recuperare a prejudiciilor, trebuie sa mai spun de 14.000 ori?   :twisted:
Ce nu intelegi tu este ca acum se da examenul maturitatii pentru democratie de fapt si se va vedea daca denea si serei sunt ceea ce trebuie sa fie si fac ceea ce trebuie sa faca riscind continuarea blocajului general prin saltarea coruptilor realesi in vederea reformarii reale a sistemului sau vor ceda lamentabil complacindu-se cu coruptia si se vor intoarce in comunismul pe care il merita din plin arzind adliteram ca sobolanii zi de zi.  :twisted:
Cu alte cuvinte... tocmai ati asistat la alegerile premergatoare-pregatitoare testului final. :twisted: Daca il picati... v-ati ras.  :twisted:  :twisted: Poate chiar nuclear.  :twisted:  :twisted:  :twisted:
Afara cu imunitatea, recuperati prejudiciile, nu mai atacati justitia, altfel va mananca comunismul cu ou si cu otet. It's the final call. Pe noi nu ne intereseaza, din viitorul nostru Romania dispare intr-un orizont de 20 ani maxim in functie de generatie , ba v-am facut un favor nevotind, ca puteam sa dam un vot al razbunarii si al distrugerii, 2/3 din Bucuresti.  :twisted: Nota bene. Puteam sa va trimitem in comunism in 24 de ore.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" ByOnu

Felicitari! Simt nevoia sa fac o remarca rautacioasa, sper ca sunteti multumiti ca nu a iesit "opritorul de proiecte"! Bravo! Orasul va apartine! Cum ati petrecut esecul lui Nicusor Dan in care aruncati foarte multi dintre voi cu pietre, uitand parca lucrurile bune pe care le-a facut pentru oras (Tineretului, etc.)?

Hai, sa vedem, ii dam 4 ani doamnei sa vedem daca face ceea ce a promis, si nenicule, a promis nu gluma! Eu, sincer, ii tin pumnii. Tragem linie in 2020!

Andrei, macar aici da-mi voie sa fac politica. Sau nici aici nu-i voie?

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 133 313

Hai sa te sochez. Esalonul 2, excelent deghizat, din spatele ANRP aka frontul salvarii natio... pardon, uniunea "salvarii" a fost votul de "blam"/razbunare pentru oameni in deplinatatea facultatilor mintale si complet seriosi.

 


Go to page:  1  ... 158 159 160 161 162 163 164  ... 312
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Comunitatea Metrou Ușor  • 
Choose destination

Since our 2326 forum members have written 424507 posts in 5284 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use