Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2242 posts, 459093 views
 
Go to page:  1  ... 149 150 151 152 153 154 155  ... 161
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația Costin

Acolo problema vine si de la dimensiunea acelui subiect (peste 400 de pagini). L-am spart in doua parti, ar trebui sa rezolve problema pentru moment, macar pana gasesc alte solutii.

 


Re: Dialog cu administrația Luca01

Bună seara! Dacă este posibil, rog modificarea la acest mesaj din SCRL Brașov în Depoul Brașov. Mulțumesc! https://forum.metrouusor.com/ViewTopic?p ... ByPostId

 


Re: Dialog cu administrația Gabi23

Am modificat.

 


Re: Dialog cu administrația Luca M.

Buna ziua. Daca se poate modifica la ultimul meu mesaj de la topicul V3A-93-CH-PPC in loc de “in total 7 tramvaie” sa fie “in total 6 tramvaie” deoarece m-am incurcat un pic atunci cand am numarat cate sunt. Multumesc.

 


Re: Dialog cu administrația Gabi23

Am modificat.

 


Re: Dialog cu administrația Luca01

Bună ziua! Dacă este posibil, aș ruga adăugarea imaginii https://i.imgur.com/rcTh9kR.jpeg în mesajul https://forum.metrouusor.com/ViewTopic?p ... ByPostId ca ultima imagine. Mulțumesc!

 



  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

S-ar putea modifica regulamentul privind concursul foto lunar? Adică participația să se facă în mod anonim (inclusiv fără semnături) fără a se "știe" cine a postat până la momentul final? Deși nu știu cât e de posibil, decât dacă oferim în privat/e-mail fotografiile unui moderator (doar că prin PM nu se pot trimite fișiere).

Am ajuns la această propunere din cauza faptului că undeva la 70% dintre fotografii, dacă nu chiar mai mult, intuiesc că sunt votate mai mult pe baza prieteniilor din real-life și mai puțin pe ce se află în capturi. Concursul este într-adevăr unul fictiv, în participație voluntară, fără vreun câștig de vreun fel, find doar o fotografie pentru coperta asociației prezentă (și) pe Facebook, timp de o lună.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Tehnic nu se poate decat asa cum spui tu, ceea ce implica mai multa munca din partea echipei. Miza e prea mica, echipa lucreaza oricum voluntar, in timpul liber, deci eu personal nu sustin.

 


Re: Dialog cu administrația shoppy

Si prietenii se pot informa intre ei pe alte mijloace care sunt pozele lor chiar daca nu apare numele in dreptul pozei.

 


Re: Trenurile și ramele ASTRA/IVA (BM1) Mihaidraghici

Costin wrote here:
@Mihaidraghici avertisment pentru incalcarea punctului I.10 din regulamentul forumului, pe care l-ai citit si cu care ai confirmat ca esti de acord, la inregistrare. Mesajul a fost sters.


Faptul ca nu sanctionati si restul de persoane din discutia anterioara care au propagat tam-tam-ul asta, denota categoric seriozitatea de care dati dovada, in nici-un caz favorizarea unui/ unor membrii care s-au simtit amenintati de o replica ironica.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

In regula, pentru inceput te rog sa specifici clar pentru fiecare user ce puncte din regulament a incalcat.

 


Re: Dialog cu administrația Mihaidraghici

Cum foarte usor, `s-a descoperit` abaterea in cazul meu, sugerez o vizualizare in detaliu, din nou si in acelasi loc. Dar cum se stie destul de bine situatia, tot cei `fara culoare` la nume sunt vinovati.  :applause:

 


Re: Dialog cu administrația Transport Bistrita

Daca doresc sa-mi dezactivez/sterg contul de pe acest forum ce pot face?

 


Go to page:  1  ... 149 150 151 152 153 154 155  ... 161
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2311 forum members have written 423627 posts in 5275 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use