Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2237 posts, 455783 views
 
Go to page:  1  ... 143 144 145 146 147 148 149  ... 160
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația joker

Salut. Intampin si eu o problema cand doresc sa pun o poza de pe imgur aici,am pus imaginea pe imgur(fara cont) si cand doresc sa o pun pe forum aici,imi da eroarea din poza 1. Exista vreo rezolvare sau am gresit eu ceva?
SmartSelect_20221104-092636_Samsung Internet.jpg (30.26 KB; downloaded 2090 times)

SmartSelect_20221104-093026_Samsung Internet.jpg (11.07 KB; downloaded 2090 times)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Tag-ul



il folosesti corect, ceea ce inseamna ca adresa imaginii este gresita (sau o fi fost corecta la un moment dat dar imaginea a fost stearsa ulterior)

 


Re: Dialog cu administrația joker

Indiferent cum pun adresa tot nu merge. Imaginea este incarcata pe site ul imurg
SmartSelect_20221104-102827_Samsung Internet.jpg (8.65 KB; downloaded 2048 times)
SmartSelect_20221104-102841_Samsung Internet.jpg (12.08 KB; downloaded 2040 times)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Da si tu un exemplu de adresa care nu functioneaza, in format text si nu poza, ca nu sta nimeni sa copieze de mana linkul ala...

 


Re: Dialog cu administrația alexandru_gr

https://imgur.com/a/BUC8QUt

La primul link nici nu o să meargă vreodată deoarece este greșit.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Click dreapta / tap lung pe imaginea deschisa in Imgur si alegeti Copy image link (sau ce formulare aveti voi in browserul vostru cu setarile voastre de limba), apoi folositi tag-ul 'img' cu adresa copiata. Pentru exemplul de mai sus, avem





...al carui rezultat este:



 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Şi la mine a mers !


 


Re: Dialog cu administrația joker

Multumesc mult @Costin  stiam eu ca am facut ceva gresit,mersi mult.

 


Re: POZE Lucrari - Statia Parc Drumul Taberei subway guru

survola wrote:
@Adrian Rosca , de ce nu urci pozele direct pe forum, in loc sa le treci prin  flickr? Iar le pierdem :(

andrei11 wrote here:
De la moderator citire:
Poate nu mai are spaţiu de stocare pentru poze.


La vechimea lui pe forum nu cred ca ar avea astfel de probleme.

 


Re: Discutii - Lucrari statia Parc Drumul Taberei andrei11

Tocmai din cauza vechimii s-ar putea să aibă !
Membru SILVER
limita upload: 1GB

 


Re: Discutii - Lucrari statia Parc Drumul Taberei orex

:yes:
PS
Eu de ce te rog, de 3 luni, sa pui la locul lor situatiile cu avansul lucrarilor CNAIR? Tocmai din acesta pricina!

 


Re: Dialog cu administrația shoppy

Si nu este primul Silver care a ajuns acolo, vezi si subsemnatul, sa folosim external hosting (ca acum 22 de ani cand m-am apucat eu de scris pe forumuri) nu este o solutie, nu putem face o clasa Silver+ cu spatiu de 2g doar pentru Silver care si-au umplut spatiul?

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Daca vrei sa devii gold o poti cere dar asta inseamna sa-ti asumi responsabilitati suplimentare in administrarea forumului, ceea ce nu e totdeauna de dorit.
Si mie mi s-a propus sa devin gold dar am refuzat tocmai din acest motiv…si nu cred ca pentru un membru de baza al forumului, cu contributii substantiale nu se gaseste spatiu suficient pe server atata timp cat sunt gazduite o gramada de imagini ce nu intereseaza pe mai nimeni, puse de tot felul de neica nimeni…
Gazduim zeci si sute de pozulici, realmente tone cu toate rablele pamantului dar nu gasim loc pentru imagini cu adevarat semnificative…
O clasa superioara la silver ar putea fi numita platinum!

 


Re: Dialog cu administrația shoppy

Acum ca ma gandesc mai bine, dupa mine poate sa nu existe nici o diferenta vizuala si sa nu stie nimeni decat echipa ca unii Silver au spatiu de stocare marit, problema este sa se poata stoca imagini(poze/scheme ajutatoare) si documente, nu sa apara o steluta in plus.
(Si eu a trebuit sa refuz din motive asemanatoare.)

 


Go to page:  1  ... 143 144 145 146 147 148 149  ... 160
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2306 forum members have written 422900 posts in 5268 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use