Regiunile RomânieiDobrogeaJudețul ConstanțaTransportul în comun din municipiul Constanța (CT BUS SA)

 

Topic: Autobuze MAZ 203

162 posts, 71034 views
 
Go to page:  1  ... 6 7 8 9 10 11 12
 
 

📖 Pagination options
Re: Autobuze MAZ 203 LucaCDK

FBZ este ultimul 203 rămas în circulație , cât la cursa de personal pe Năvodari cât și pentru linia 1.

 


Re: Autobuze MAZ 203 Alessx

Stefan_79 wrote here:
A crăpat iar FBX, are cel puțin o săptămână de când nu a mai intrat dimineața pe 44. Am trecut alaltăieri pe acolo și era tras în rând cu autobuzele retrase, mă gândesc că i-au pus cruce de tot. Și FBW are 2 sau 3 zile de absență, azi spre exemplu a circulat doar FBZ pe linia 1.

FBX a circulat ieri pe cursa de personal, l-am văzut chiar eu personal pe stradă însă nu am apucat să îl fotografiez.

 


Re: Autobuze MAZ 203 Dristorul Nr.3

Mai circulă vreunul sau au devenit istorie și acestea?

 


Re: Autobuze MAZ 203 Jeorje

FBZ inca circula pe cursa de personal la Navodari si in turul de dimineata al liniei 1.
FBW nu mai circula dimineata pe linia 101, insa din cate stiu inca efectueaza cursa de personal noaptea.
FBX este retras.

 


Re: Autobuze MAZ 203 Andrew

Deci mai circula 2-3 203-uri.
Dar niciunul pe tură normală și să înțeleg că topicul de Maz 103 a fost șters deoarece au fost retrase toate definitiv.

 


Re: Autobuze MAZ 203 Stefan_79

Mai circulă pe turul scurt al liniei 1 dimineața doar FBZ. FBW are ITP și asigurarea valabile dar la traseu nu l-am mai văzut de mult timp.
Topicul autobuzelor MAZ 103 se află aici.

 


Re: Autobuze MAZ 203 LucaCDK

FBZ si FBW fac personalul , iar după cel care termină mai devreme intră in linia 1

 


Re: Autobuze MAZ 203 Jeorje

FBZ este ultimul mohican, circuland dimineata pe linia 1 in fiecare zi, cat si la cursa de personal spre Navodari pe timp de noapte. FBW si FBX sunt cu siguranta retrase, ambele avand ITP expirata.

 


Go to page:  1  ... 6 7 8 9 10 11 12
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Transportul în comun din municipiul Constanța (CT BUS SA)  • 
Choose destination

Since our 2704 forum members have written 463866 posts in 5793 topics and 541 subforums.

 

© 2009 - 2026 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use