Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Noul forum - sugestii și reclamații

728 posts, 155668 views
 
Go to page:  1  ... 8 9 10 11 12 13 14  ... 52
 
 

📖 Pagination options
Re: Noul forum - sugestii si reclamatii PTMZ

Că nu poate fi accesată pagina respectivă. Mi-a apărut înainte panoul de confirmare a acțiunii ștergerii mesajului, iar când am confirmat, browserul mi-a spus că nu poate fi accesată pagina. Am intrat pe forum din alt tab și mesajul rămăsese acolo.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Ok, asta ajuta. E totusi posibil sa fi fost doar o problema temporara de retea sau ceva nu neaparat legat de functionarea forumului.

 


Noul forum - sugestii și reclamații Andrei Andraș

N-am urmărit topicul, poate s-a discutat.  :oops:
Există vreo posibilitate de implementare și în noul forum a comenzii care te duce la ultimul mesaj scris dintr-o anumită secțiune? Mie îmi este foarte folositor și, momentan, este unul dintre motivele pentru care mă încăpățânez să rămân pe platforma veche.
0.png (4 KB; downloaded 1964 times)

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii zapacitu

Secundez observatia, si mie imi lipsesc butoanele de "last post" (sau last unread post). Stiu ca exista link-ul "ultimul mesaj" dar nu e la fel de util ca butoanele din vechiul forum.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii WT_fan06

Există și pe platforma nouă, în dreapta fiecărei secțiuni scrie „Ultimul mesaj de: [utilizator]”, iar „Ultimul mesaj” e chiar linkul. E mai puțin elegant ca la vechea platformă, dar finețurile se aranjează la final.  ;)

 


Noul forum - sugestii si reclamatii Andrei Andraș

:shock:
Chiar nu m-am gândit să dau click efectiv pe scris. Bine de știut.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Problema cu linkurile a fost rezolvata. Sper.

E o solutie noua, posibil sa mai aiba mici probleme.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii ticker

Nu stiu daca e trecut in backlog sau nu propunerea de mai jos. M-am obisnuit sa raspunda @Costin la toata lumea, asa ca poate a scapat.

@Costin , poti adauga si Vezi subiectele proprii  •  Vezi mesajele noi pe toate paginile de pe forum. De ex, citesc un topic/subiect - dupa ce termin, cand vreau sa vad ce subiect nu am citit trebuie sa merg pe pagina principala pentru a apasa de acolounul din cele 2 search-uri de interes.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Raspund cand e implementata ;)

Cam tot topicul asta e un fel de backlog, nu ar trebui sa ramana nimic pe dinafara, insa recunosc ca aleg chestiile de lucrat relativ random, cam in functie de ce am chef sa fac la momentul respectiv :mrgreen:

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Andrei98

Pe telefon, utilizând versiunea veche, ultimele 3 mesaje din acel topic sunt încadrate diferit.
Screenshot_20200917_141248_com.android.chrome.jpg (805.5 KB; downloaded 1805 times)

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Cu regret, dar nu mai fac mentenanta pe versiunea veche, decat daca este vreo eroare majora.
Pentru telefon exista tema de mobil oricum.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii zapacitu

La fel arata si pe PC. S-o fi bulit vreun CSS. Eu pot trai cu problema aia :)

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Nu am absolut nici o idee ce s-a intamplat acolo, insa interventia mea anterioara ramane in picioare - pe platforma veche doar sting incendiul daca a luat foc, altfel nu intervin ;)

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

ticker wrote:
Nu stiu daca e trecut in backlog sau nu propunerea de mai jos. M-am obisnuit sa raspunda @Costin la toata lumea, asa ca poate a scapat.

@Costin , poti adauga si Vezi subiectele proprii  •  Vezi mesajele noi pe toate paginile de pe forum. De ex, citesc un topic/subiect - dupa ce termin, cand vreau sa vad ce subiect nu am citit trebuie sa merg pe pagina principala pentru a apasa de acolounul din cele 2 search-uri de interes.





Done

 


Go to page:  1  ... 8 9 10 11 12 13 14  ... 52
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2341 forum members have written 426241 posts in 5298 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use