Zona metropolitană BucureștiParcul de vehicule al operatorilor din București și IlfovAutobuze STB

 

Topic: Otokar Kent C - 12

1480 posts, 435413 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 100 101 102 103 104 105 106
 
 

📖 Pagination options
Re: Otokar Kent C - 12 Aron

Observat de el sau i s-a atras atentia? Statia unde e facuta poza nu pare a nimic apropriat de una din cele 2 capete(e undeva pe Ion Mihalache), deci de mers ceva a mers. Acum sa nu iti dai seama ca sofer ca stai un pic mai câș, e ori dezinteres maxim ori nu stiu....

 



Re: Otokar Kent C - 12 Luca M.

Pe mine nu ma mai lasa sa vad clipul, inainte puteam.

 


Re: Otokar Kent C - 12 WT_fan06

https://www.facebook.com/share/v/RCYHqNGSx9PdmoNn/

Clipul este postat pe grupul privat de Facebook "Info Trafic Bucuresti si Ilfov" deci e posibil să nu poată fi vizualizat de non-membri.

Oricum, este clar că autobuzul circula cu călători. Rămânem doar să ne întrebăm cum de un șofer profesionist nu își dă seama că este ceva foarte în neregulă cu autobuzul său, sau, la fel de rău, cum de acesta ar putea lua decizia de a continua traseul... Ambele cazuri sunt foarte îngrijorătoare.

 


Re: Otokar Kent C - 12 survola

Filmarea a fost preluată si de B365

 


Re: Otokar Kent C - 12 ByOnu

Si un alt clip, de data asta de pe Tiktok. https://tiktok.com/@ale_xa_bnu1/video/73 ... 67403040

 


Re: Otokar Kent C - 12 joker

Din ce reiese in filmari pare ca i s-au spart pernele, a mai fost un caz similar cu 6632 cand a ramas cu rotiile fata in aer dupa ce i s-au spart pernele de aer (a ramas la intrarea pe str I Conea, intamplarea are 1 an sau 2)

 


Re: Otokar Kent C - 12 ByOnu

Ok, insa in toate filmarile apare cu calatori. Mi se pare inconstienta..

 


Re: Repartizarea autobuzelor cosmindaniel

STB Spotting 21 wrote here:
Se pare ca autobaza Floreasca a trimis in aceasta dimineata Otokar-ul 6708 pe linia... 90.

Și o poză cu acesta imediat după stația “Piața Crângași”
IMG_4186.jpeg (1.71 MB; downloaded 1665 times)

 


Re: Otokar Kent C - 12 Adrian Zarnoianu

6708 repartizat azi pe 90 la Facultatea de drept.
_ADI0160.jpg (1.63 MB; downloaded 1662 times)

 


Re: Otokar Kent C - 12 idk_vlad

6490 a rămas tot ars sau s-a mai făcut ceva la el?

 


Re: Otokar Kent C - 12 ByOnu

“Din el” cel mult conserve pentru pateu sa se mai faca, ca un autobuz ..improbabil.

Acum curiozitatea este daca STB / PMB se vor ocupa sa obtina despagubiri — tind sa cred ca nu-i pasa nimanui.

 


Re: Otokar Kent C - 12 Cezar210

6490 nu stiu daca mai era cumva in garantie, pentru ca daca da, ar trebui facute niste demersuri pentru obtinerea despagubirilor.

 


Re: Otokar Kent C - 12 punmeister

E in garantie extinsa, si inteleg ca va fi reparat, dar take with a grain of salt.

 


Go to page:  1  ... 100 101 102 103 104 105 106
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Autobuze STB  • 
Choose destination

Since our 2363 forum members have written 428489 posts in 5314 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use