Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433340 views
 
Go to page:  1  ... 10 11 12 13 14 15 16  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia stefan_br

Domnul puidemorosan vrea sa ii stergem toate mesajele (care sunt cateva sute) de parca noi suntem slugile dumnealui. Pentru dansul dar si pentru tine va invitam sa cititi regulamentul ala care spune cam asa:
4. Autorul unui mesaj este singurul responsabil de continutul acestuia, indiferent de forma de prezentare (text, foto, multimedia etc).

Desigur, daca apare o problema la un mesaj..2..3 se pot rezolva, insa cererile dumnealui sunt putin cam fortate.Eu ma opresc aici, caci sunt doar moderator si nu este de domeniul meu metroul.Am intervenit aici vazand interventia ta exagerata fara sa analizezi bine situatia. Sunt sigur ca se va gasi o cale de mijloc iar situatia va fi remediata cumva.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Forumul este destinat discutiilor. Acestea au un fir logic, conform cu fiecare interventie a fiecarui user. Stergerea unui singur mesaj rupe firul unor pagini intregi de discutii. Din acest motiv, coroborat cu regulamentul forumului, art. I.4, stergerea mesajelor este exclusa.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Nightwolf vad ca e gold, felicitari ! Eu acum am observat, 19 Ianuarie 2015.

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Nightwolf si George sunt membri gold incepand de zilele astea. :)

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Mihai Andrei ? Cred ca Utilizator anonim care este nici mai mult nici mai putin decat initiatorul acestui forum. Putina atentie la nume. Nu prea stiu nici un Mihai Andrei care sa se ocupe de asa ceva ( machete troleibuze ).

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

PaulIP - conform regulamentului,

15.    Se interzice promovarea altor siteuri/forumuri/asociatii/companii in legatura cu tematica forumului altundeva inafara sectiunii de "LINKURI", interdictia se refera si la mesajele private, precum si la racolarea de utilizatori pentru alte actiuni/forumuri.

mesajul tau a fost sters!

Te rog sa recitesti cu mare grija acest regulament. Sper sa nu iti mai atrag atentia acestui lucru. Multumesc!

 


Re: Dialog cu administratia PaulIP

Imi cer scuze pentru incalcarea lui! :cry:
Pe de alta parte, am o nelamurire: mesajul acesta contine un link catre Forumul RATT Timisoara, "aflat in legatura cu tematica forumului MetrouUsor".
Bunaoara, este postat in cu totul alt loc decat sectiunea "LINK-uri" (pe care de altfel nu am gasit-o sub acest nume... Poate nu am cautat eu suficient de mult), insa mesajul cu pricina nu a fost sters.
Mi-ati putea explica ce fel de link-uri/mesaje cu link-uri intra sub incidenta acestui punct?
Multumesc anticipat!

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Sectiunea se numeste, de fapt, "Colaboratori si pagini utile", regulamentul nu a fost modificat cand s-a schimbat structura unor forumuri.  :oops: Asta am rezolvat-o acum.

La cealalta intrebare nu pot sa iti raspund acum decat cu o observatie colaterala: regulamentul va trebui revizuit pentru a clarifica situatia cu linkurile catre site-uri similare, pentru ca ce scrie acum in el nu reflecta neaparat realitatea de acum (2015), ci mai degraba pe cea de la inceputurile forumului...  O sa anuntam in curand modificarile.

 


Re: Dialog cu administratia survola

Sunt probleme cu site-ul? La mine nu se deschide pe desktop, doar pe telefon.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Avand in vedere ca nu e o eroare totala (merge pe unele device-uri/retele), cred ca site-ul nu are nimic...

 


Re: Dialog cu administratia Florinds

Cred ca sunt probleme cu anumite clase de IP.
Mie imi merge doar cu proxy.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Am semnalat problema la hosting. Intr-adevar, pare a fi ceva legat de clase de IP-uri sau rute pe care cererea le urmeaza. Problema e in lucru...

 


Re: Dialog cu administratia Costin

S-au schimbat name server-ele si din aceasta cauza nu merge. Treptat problema va disparea (pe masura ce schimbarea se propaga prin dns-uri).

 


Re: Dialog cu administratia aztec

Si eu am crezut ca initial a cazut serverul cu forumul, apoi ca am o problema eu cu calculatorul... dar vad pana la urma ca prin
asta
http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www..../index.php merge,.. de unde concluzia ca e de la RDS.. :)

 


Go to page:  1  ... 10 11 12 13 14 15 16  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419428 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use