Zona metropolitană BucureștiParcul de vehicule al operatorilor din București și IlfovTramvaie STB

 

Topic: Montarea unităţilor de AC pe vagoanele CH-PPC

142 posts, 44096 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 5 6 7 8 9 10 11
 
 

📖 Pagination options
Re: Montarea unităţilor de AC pe vagoanele CH-PPC 1689

Reclamat la ANPC si TPBI data, ora, linia si numar vehicul.

Dupa ce vor primi sute de notificari, cred ca vor trebui sa reactioneze intr-un fel.

 


Re: Montarea unităţilor de AC pe vagoanele CH-PPC shoppy

Cat timp aici https://www.stbsa.ro/doclege/Regulament_ ... 2022.pdf nu scrie nimic (sau nu am gasit eu) despre limitele de temperatura din mijloacele de transport, atunci conform contractului dintre calatorul care plateste o calatorie si STB care il transporta, limitele de temperatura din vehicol pot fi oricat, poate circula fara nici o climatizare cu geamurile inchise vara si deschise iarna.
Bine, daca gasiti voi un alt regulament, poate il citeste cineva, eu doar am cautat dupa "temperatura".

(Am gasit o chestie interesanta, scrie ca in termen de 2 ani de la semnarea contractului de monitorizare trebuie sa se instaleze senzori de temperatura ca sa masoare si sa inregistreze in arhiva temperatura din vehicule, deci poate faceti o interogare sa vedeti cum merge asta.)

 


Go to page:  1  ... 5 6 7 8 9 10 11
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Tramvaie STB  • 
Choose destination

Since our 2295 forum members have written 422139 posts in 5258 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use