Zona metropolitană BucureștiLucrări de modernizare și extindere a infrastructuriiModernizare sistem rutier și linii de tramvai pe traseul liniei 5 (Aerogării - Sf. Gheorghe)

 

Topic: DISCUȚII: Reabilitare Pasaj Suprateran Băneasa

222 posts, 40903 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 10 11 12 13 14 15 16
 
 

📖 Pagination options
Re: Reabilitare Pasaj Suprateran Baneasa ByOnu

Eu stiam ca se pun bucati masive de cauciuc. Poate asta si este acela, nu-mi dau seama din poze. :)

 


Re: Reabilitare Pasaj Suprateran Baneasa fbsoft

ByOnu wrote:
Eu stiam ca se pun bucati masive de cauciuc. Poate asta si este acela, nu-mi dau seama din poze. :)

un nou test... sa vedem cum si cat o rezista...

 


Re: Reabilitare Pasaj Suprateran Baneasa Adrian Rosca

S-au finalizat rosturile pe sensul de mers dinspre Aerogarii spre Av. Serbanescu si acum s-a deviat traficul pe celalalt sens de mers.

 


Re: Reabilitare Pasaj Suprateran Baneasa Adrian Rosca

Lucrarile s-au mutat in zona caii de rulare a tramvaielor. Traficul auto se desfasoara normal pe ambele sensuri.

 


Re: Reabilitare Pasaj Suprateran Baneasa fbsoft

Bune rosturile noi :) Chiar nu simti nicio denivelare nimic, sa vedem cat or rezista.

 


Re: Reabilitare Pasaj Suprateran Baneasa Adrian Rosca

Cale libera pe pasajul Baneasa. Rosturile sunt finalizate in totalitate.

 


Re: Reabilitare Pasaj Suprateran Baneasa 3mil

Poate asta a fost motivul pentru care nu s-a dat drumul tramvaiului la Pta Baneasa pana acum.

 


Re: Reabilitare Pasaj Suprateran Baneasa survola

Foarte posibil.
Vedem acum daca se da drumul   :D

 


Re: Reabilitare Pasaj Suprateran Baneasa fbsoft

Alataieri am fost pe acolo si incepusera umplerea rosturilor si pe linia de tramvai. In 2-3 zile banuiesc ca vor termina... adica cam azi maine... Vedem ce se va mai "monta" in ritm de melc :))

 


Re: Reabilitare Pasaj Suprateran Baneasa georgica2704

Gata. De maine 5 ajunge din nou la Piata Baneasa iar 605 se desfinteaza.  :P http://www.ratb.ro/comunicat1.php?nrcom=294

 


Re: Reabilitare Pasaj Suprateran Baneasa fbsoft

Deci cam asta fu reabilitarea.. gata cu fondurile :))

 


Re: Reabilitare Pasaj Suprateran Baneasa ANTENA

Bine c-au intarziat doar 6 luni, se putea si mai rau ...

Acum mai e de inlaturat tipul cu cotetzele de pasari, ca sa ajunga 5 la vechiul capat. In afara de nebunul ala, mai e un cetatean care si-a extins proprietatea peste
linia tramvaiului. Probabil ca se va ajunge in instanta, asa ca mai e de asteptat. Pana una alta, RATB ar putea devia putin bucla de intoarcere, pentru ocolirea celor 2 proprietati, fizic se poate. Sa speram ca se va rezolva in 6 luni, maxim 1..2 ani

 


Go to page:  1  ... 10 11 12 13 14 15 16
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Modernizare sistem rutier și linii de tramvai pe traseul liniei 5 (Aerogării - Sf. Gheorghe)  • 
Choose destination

Since our 2288 forum members have written 421255 posts in 5248 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use