MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020

 

Topic: Discutii - PSS Opera

278 posts, 102014 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 8 9 10 11 12 13 14  ... 20
 
 

📖 Pagination options
Re: Discutii - PSS Opera Adrian Rosca

Pai atunci hai s-o intrebam direct pe doamna Parvu, commercial managerita FCC: https://www.facebook.com/cristina.parvu...nref=story  :mrgreen:

 


Re: Discutii - PSS Opera subway guru

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Faza asta e tare de tot!...marturisesc ca nu mi-a trecut prin minte!!!
:bere:

 


Re: Discutii - PSS Opera TibiV

N-a stiu al' de'a inventat FB-ul cate chestii poate face !...
:lol:

 


Re: Discutii - PSS Opera zapacitu

Ba! Eu cred ca a stiut foarte bine!

...si totusi ce treaba are taranu cu sofranu? Sau in cazu nostru, un manager oarecare cu asumarea de termene?

 


Re: Discutii - PSS Opera Adrian Rosca

^Raspunsul e pe pagina de FB a lui Catalin Drula, aka @cutter. Cauta postari despre metrou si o sa vezi comentariile doamnei. Sa-ti dau un exemplu:

Marian Cornel
Nu se lucreaza in plin, va invit sa vizitati drumul taberei la orice ora, nu sunt mai mult de 10 muncitori pe toata bucla. Probabil se "lucreaza" in groapa de la eroilor sau in alte parti, in timp ce un cartier intreg e tinut ostatic in continuare, in conditiile in care lucrarile la statii sunt 80-90% gata, iar pentru restul de 10% si astuparea cu asfalt mai trebuie sa asteptam inca 5 ani. Unu care sta la valea ialomitei.

Cătălin Drulă
Înțeleg de la Metrorex/constructor că începînd din toamna aceasta se vor îmbunătăți lucrurile din ce în ce mai mult și la suprafață. Cel puțin ăsta e angajamentul. Stăm cu ochii pe ei.

Cristina Parvu
Of ce minunat ar fi dacă nu ar mai exista și persoane gen "vorbește și Ion că e și el om"! Da Cătălin, așa este cum spui tu, pe măsură ce se finalizează în subteran, se ridică și către suprafață. Iar cei ce susțin că "sunt 10 muncitori pe toată bucla" ar fi bine să nu-și mai dea cu părerea...să se intereseze mai bine înainte...


Deci sa ne interesam.  :lol:

 



Re: Discutii - PSS Opera subway guru

A dat si acesta bir cu fugitii chiar azi  :twisted:
ONG > tehnocrati > politicieni
Apa trece...profesionistii raman...ceilalti se 'recicleaza'...
:lol:

 


Re: Discutii - PSS Opera Adrian Rosca

Pe mine ma ingrijoreaza mai mult "profesionistii" care fac figuratie pe post de directori de companie nationala, de fapt tot un fel de politicieni, ca stiu foarte bine sa dea cu termene in stanga si-n dreapta. Avem unii reciclati de la o companie la alta, sau chiar de la companie la minister :popa:

 


Re: Discutii - PSS Opera subway guru

Eu ma refeream la cei fara ghilimele...ca mai sunt si din astia...dar din ce in ce mai rar...
:bere:

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - PSS Opera 133 313

Umbla barfa in targ ca a inceput defrisarea.

 


Re: Discutii - PSS Opera TibiV

Cine face rost de dovezi care sa confirme sau infirme barfa ?....

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - PSS Opera 133 313

Pozarovici Lenevescu. As face io dar e cu vant, ploaie, frig, tremura mana, telefonu' e praf, iese poza rebut...

 


Re: Discutii - PSS Opera andrei11

Tot nu intelegi ca prin dovezi nu se inteleg ( numai ) poze ? E suficient sa treaca cineva pe acolo si sa vada de pe trotuar / din masina / autobuz / troleibuz daca se intampla ceva in perimetru.
Asa cum ai afirmat tu se subîntelege ca ti-a trecut  zvonul pe la ureche. Adica n-ai fost in perimetru.

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - PSS Opera 133 313

Si io ce sunt? Mobila de birou? Sunt ceva in loc de cineva?

 


Go to page:  1  ... 8 9 10 11 12 13 14  ... 20
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020  • 
Choose destination

Since our 2297 forum members have written 422376 posts in 5262 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use