Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2230 posts, 450036 views
 
Go to page:  1  ... 16 17 18 19 20 21 22  ... 160
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia stakee

De ce este inchis acest topic ?
As avea ceva de postat

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

S-a rezolvat, cred ca era o greseala, nu avea de ce sa fie inchis.

 


Re: Dialog cu administratia Gabi23

Era inchis pentru ca vagoanele respective au fost reclasficate... Scrie si in topicul respectiv in ultimul mesaj postat :roll:. L-a inchis pentru a nu fi purtate discutii in 2 topice diferite.

 


Re: Dialog cu administratia cris_m

Postand mai devreme cateva fotografii la dimensiunea originala la topicul "Poze lucrari: Soseaua Fundeni- Pierre de Coubertain" ( viewtopic.php?f=253&t=3048 ) am intampinat niste dificultati. Prima poza am reusit sa o pun la dimenisunea ei, iar la restul procedand identic mi-a aparut mesajul de mai jos. Care credeti ca e problema?
Ce e ciudat este faptul ca aceasta fotografie am pus-o la dimensiune normala
2015-07-03 23.12.04.png (99.28 KB; downloaded 3136 times)

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Fisierul era mai mare de 2MB.

 


Re: Dialog cu administratia cris_m

Corect! Nu m-am gandit pe moment... Mersi mult!

 


Re: Dialog cu administratia lenta1

O mica intrebare.Este in legatura cu jocurile video(simulatoare), respectiv sursa de obtinere a lor.Acestea pot fi obtinute prin 2 moduri, cumparandu-l si luandu-l de pe torrente.Vreau sa stiu daca pot fi postate linkurile catre site-urile de torrente respective, deoarece multi doresc acest jocuri si nu si le permit, si nici nu stiu de unde sa le "procure".

 


Re: Dialog cu administratia stakee

Forumul asta nu incurajeaza pirateria deci nu pune astfel de linkuri, cine vrea sa le ia de acolo n-are decat sa le caute.

 


Re: Dialog cu administratia lenta1

Multumesc pentru informatie.

 


Re: Dialog cu administratia lenta1

Nu stiu daca este cel mai bun loc de a intreba asta, dar o sa incerc.
De curand am dechis un nou canal de YT, si vreau sa stiu daca am dreptul sa deschid o tema legat de acest canal.Doresc sa il promovez in orice loc posibil deoarece pe langa dorinta de a fi un YouTuber de succes macar in Romania, vreau sa invat cum sta cu editatul si lucrurile legate de asta.
Cine este interesat ma poate contacta pe privat.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Daca are legatura cu tematica forumului, poate fi promovat in sectiunea "galeria video a membrilor". De asemenea, conform regulamentului, nu poti fi contactat in privat decat prin mail daca doresti sa il faci public. Mesageria privata e activa de la rangul bronze in sus...

 


Re: Dialog cu administratia lenta1

Da, ar trebui sa trec si o adresa de mail.
Nu ar avea legatura cu tematica, iar locul unde ma gandeam ca ar fi bine sa existe ar fi la Comunitatea MetrouUsor deoarece vad ca sunt si teme care nu au legatura cu transportul in comun.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Din partea mea, cred ca e in regula...

 


Re: Dialog cu administratia lenta1

Multumes pentru intelegere.Sper sa va placa ce voi posta   :mrgreen:

 


Go to page:  1  ... 16 17 18 19 20 21 22  ... 160
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2295 forum members have written 422075 posts in 5257 topics and 514 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use