Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2227 posts, 445041 views
 
Go to page:  1  ... 154 155 156 157 158 159 160
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația Costin

Noi nu am facut nimic in special pentru asta.

 


Re: Dialog cu administrația Luca M.

Buna seara, am vrut sa trimit un mesaj cu o poza pe topicul https://forum.metrouusor.com/ViewTopic?t ... ageNum=1 acesta si s-au mai trimis pe langa cel cu poza si alte cateva mesaje care au doar scris. Problema e ca eu nu pot sa mi le sterg… Ar putea cineva, va rog, sa stearga mesajele FARA POZA trimise de mine si sa ramana doar cel cu poza? multumesc.

L.E. am verificat acum si vad ca au disparut, nu stiu daca le-a sters alt admin sau daca au disparut singure. Nu mai conteaza.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Le-am sters eu. O sa investighez problema.

 


Re: Dialog cu administrația joker

Salut. Se poate sterge cuvantul "sparte" dupa mesajul perne de aici acum am observat ca am scris din greseala sparte

 



Re: Dialog cu administrația TTony2829

Salutare, doresc stergerea primelor doua mesaje de aici deoarece link-urile nu mai duc unde trebuie. Multumesc!

 


Re: Dialog cu administrația zapacitu

Cumva s-ar putea face ceva sa nu mai apara de doua ori aceleasi topicuri in aceeasi sectiune? Concret lucrarile la linia lui 5 apar de doua ori in forumul "Lucrari ...". Am inteles substratul, insa e putin derutant pentru mintea mea sa vada trei topicuri necitite, apoi dupa ce citesc unu din ele sa raman cu unu singur (matematicianu din mine face tumbe, auzi tu 3-1=1... ce-s eu? contabil!?). Nu am o idee prea stralucita, in afara de "sa ne hotaram daca urmarim loturi sau lucrari concrete".

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Pai fix asta e intentia, sa urmarim lucrarea pe loturile noi, si in acelasi timp sa ii pastram si subforumul original cu aproape 14 ani de istorie. Dupa mine, e bine sa ramana asa fix pentru ca unii dintre noi urmaresc lucrarile pe loturi, iar altii poate vor sa se uite si la lucrarile realizate cu alte ocazii, dar pe aceeasi linie. Personal nu am o opinie puternica (dar asa cum e acum, este intr-adevar "opera" mea). Daca suficient de multi colegi isi doresc eliminarea scurtaturilor, se poate implementa.

 


Re: Dialog cu administrația thatspongy

Salut, solicit ca acest mesaj de pe topicul Ramele IVA BM1 sa fie sters. Multumesc.
image_2024-04-14_150529016.png (47.58 KB; downloaded 640 times)

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

Am dorit să șterg ultimul mesaj de aici (deoarece nu prea corespunde cu regulamentul privind calitatea) și am primit această eroare: 70f4694981aa4d709fe2669a3ad0a8d6

O altă eroare în urma insistenței, probabil același motiv: b7889ba1a7494e9e808177573f078605

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Am sters eu mesajul acum, la erori ma uit mai incolo.

 


Re: Dialog cu administrația mineagu

Buna! Va rog mult sa schimbati numele Topicului  https://forum.metrouusor.com/ViewTopic?t ... ageNum=1 in "STB-Bucharest,Berceni(ROBLOX)". Multumesc frumos!

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Ce ai cerut tu nu avea sens. Am intervenit intr-un alt mod, care reflecta mai bine realitatea cat si istoria fiecarui topic.

 


Re: Dialog cu administrația Alex130

Buna seara ! Se poate sterge mesajul meu de pe topicul Tatra T4R si mesajul legat de 238 de pe topciul V3A-93 ? LA 238 am incurcat canalele iar la Tatra T4R nu apare poza ,va multumesc mult! :)

 


Go to page:  1  ... 154 155 156 157 158 159 160
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2288 forum members have written 421261 posts in 5248 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use