Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2230 posts, 450027 views
 
Go to page:  1  ... 154 155 156 157 158 159 160
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația Costin

@LucaCDK ti-ai raportat niste mesaje proprii, insa noi nu stergem mesaje la cerere, ci doar ceea ce incalca regulamentul. Daca nu mai ai spatiu de stocare, poti folosi imgur sau flickr.

 


Re: Știri și articole din presă zapacitu

Costin wrote here:
Fals, merge fara cont foarte bine, verificat si de mine.

Caz inchis, linkul e functional, ramane ca atare, noi nu avem ce face.

Ma rog... personal eu prefer sa nu interactionez cu facebook. Din motive de securitate, intimitate si pentru ca oricum nu folosesc, eu am blocat orice domeniu are legatura cu Meta (si nu numai). Iar pentru ce nu pot evita, folosesc solutii de compartimentare care sa nu imprastie login-uri si alte "artefacte" ale istoricului web peste tot pe unde se poate. E mult mai util un link in afara facebook, eventual de unde se poate si descarca pentru referinta ulterioara.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Principial, inteleg, insa ce facem cand o informatie este postata exclusiv acolo, eventual si cu o filmare gazduita direct pe facebook? Nu exista un motiv rational pentru care asemenea informatii sa NU fie distribuite pe forum.  Principiul dupa care ne orientam este ca daca informatia este partajabila (sursa permite), atunci poate fi distribuita pe forum, conform cu regulile sursei, in spiritul liberului acces la informatie.

Asta ar fi, mai degraba, o problema a autorului. Daca autorul respectiv, indiferent ce o fi (primarie / companie / reporter / persoana fizica / etc) alege sa puna totul exclusiv pe facebook, atunci inseamna ca a facut o alegere constienta si isi asuma o oarecare pierdere de audienta. Acolo e problema, nu aici, pe forum.

 


Re: Dialog cu administrația Mat_hias

La editia din martie al concursului foto, am adaugat o fotografie care nu respecta articolul II (Postarea fotografiilor pe forum), regula cu numarul 5. As putea sa repun aceeasi fotografie, dar care sa respecte respectiva conditie? Multumesc!

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Am sters, poti reposta!

 


Re: Dialog cu administrația valy

S-ar putea face o pagină unde să putem vedea la ce subiecte suntem abonați și eventual să ne dezabonăm?

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Da, se poate, am notat. Insa nu promit un termen de implementare.

Pana atunci, daca primesti notificari de la un anumit subiect de care nu mai esti interesat, ai link de dezabonare in emailul de notificare.

 


Re: Dialog cu administrația thatspongy

Salut, de mai mult timp mi am pus o noua poza si nu se incarca pe forum, niste ajutor daca se poate?

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Fisierul e corupt, incearca cu alta poza.

 


Re: Dialog cu administrația Pavlov195

Salutare!
Pentru Galați se poate face o secțiune dedicată vehiculelor în teste, asemeni altor orașe?
Deja am scris 6 topice despre unele vehicule ce au fost în teste în oraș.
Mulțumesc!

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Rezolvat!

 


Re: Dialog cu administrația Cezar210

Salutare!
Abia acum am observat că în mesajul meu de aici am scris deasupra imaginilor 2023 în loc de 2024...
Rog pe cineva din administrație să modifice datele respective, pentru a "reveni în prezent". Mulțumesc anticipat.

 


Re: Dialog cu administrația cris_m

Rezolvat!

 


Re: Dialog cu administrația Un cylon

Mi-a apărut forumul în Google News.
A fost de la Google, sau de la administratori?
S-a întâmplat și altora?

 


Go to page:  1  ... 154 155 156 157 158 159 160
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2295 forum members have written 422071 posts in 5257 topics and 514 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use