Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2227 posts, 445104 views
 
Go to page:  1  ... 9 10 11 12 13 14 15  ... 160
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia zapacitu

Dragi administratori,


La creerea contului pe site, am fost informat ca aprobarea contului trebuie sa se faca de catre un admin. Ok, nicio problema. Insa tot atunci am fost informat ca voi primi un e-mail atunci cand contul meu va fi validat/activat de un admin.

...insa nu am primit niciun e-mail, iar contul meu acum este activ. Va multumesc pentru aprobare, insa... care e faza cu mail-ul?

E vreo problema? Am inteles gresit eu ceva?


Multam!

 


Re: Dialog cu administratia Costin

E posibil sa fi intrat in spam... sistemul da automat email fiecarui utilizator cand se intampla ceva cu contul lui (activare, dezactivare, schimbare de parola etc)

 


Re: Dialog cu administratia zapacitu

cos wrote:
E posibil sa fi intrat in spam... sistemul da automat email fiecarui utilizator cand se intampla ceva cu contul lui (activare, dezactivare, schimbare de parola etc)

Mutam de info; din pacate acolo m-am uitat prima data si nu am primit nimic. Poate am fost eu ghinionist si nu am primit - nu stiu.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Umbla la setari si revin-o la ora de iarna.  :o
iu1.png (35.16 KB; downloaded 3976 times)
iu2.png (10.17 KB; downloaded 3979 times)

Si nu poate fi cu o ora si ceva inainte, inseamna ca ceasul tau nu se regleaza automat dupa internet si a luat-o inainte.  :lol:

 


Re: Dialog cu administratia cornel001

Salut.

Pe orice alt forum, daca vreau sa postez dar nu mai sunt logat, dupa logare ma arunca inapoi in fereastra de write post pe topicul unde eram.
Aici ma arunca in pagina principala, si dai si cauta iar topicul. Nu inteleg logica.

 


Re: Dialog cu administratia Celestin Draganescu

@Cornel:
Nu cred ca este o "logica" si ca cineva in mod deliberat a facut ca sa fie totul impotriva utilizarii "logice" a forumului.

Logic este sa te loghezi inainte, sa citesti si dupa aceea sa postezi. Mai ales ca subiectele necitite raman marcate pana la citirea lor, indiferent de mijloacele de accesare ale forumului.

Tot logic este sa ne dam seama ca aceasta este o situatie extrem de particulara, care nu se intampla in utilizare normala.

O solutie ar fi sa nu apara butonul de "POST REPLY" in cazul in care nu esti logat, pe care o vom analiza, pentru a evita confuziile de genul.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Este o chestiune legata de versiunea de PHPBB pe care o folosim. Oricare alt forum cu PHPBB3 functioneaza la fel. Nu este optiunea noastra sa functioneze asa... E ceva ce o sa studiez la un moment dat, cand am timp. Versiunea asta de PHPBB are multe lucruri ilogice, cum ar fi deschiderea linkurilor in acelasi tab. La noi nu se intampla asta ca am modificat. Dar problema semnalata de tine e noua, cel putin pentru mine, ca intru mereu logat si nici altcineva nu a semnalat problema.

 


Re: Dialog cu administratia Florinds

eu vreau sa va felicit pentru munca pe care o depuneti.
daca se mai si rezolva ceva cu transportul public pe viitor e minunat.

 


Re: Dialog cu administratia shoppy

Depinde de unde te autentifici, daca te autentifici de pe pagina principala te intoarce tot acolo, daca intri intr-un subiect si dai autentificare din dreapta-sus atunci dupa autentificare singura posibilitate e sa revi la prima pagina.

 


Re: Dialog cu administratia puidemorosan

Buna seara.
Doresc dezactivarea contului meu de pe acest forum.
Rog ca dezactivarea sa se faca cu caracter imediat.
Nu doresc sa discut despre motivele legate de aceasta decizie.
Cu stima.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Contul se poate dezactiva... dar nu dispare nimic (nici contul, nici mesajele), asa ca nu inteleg pe deplin dorinta ta. De stergere definitiva nu poate fi vorba, suntem categoric impotriva. Dar in fine, te dezactivam.

 


  • sss
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia sss

Faptul ca aleg sa plece colegi cu contributii valoroase, inclusiv fondatorul forumului, este trist...
Puidemorosan, multumim pentru informatii, succes in continuare si Sarbatori Fericite!

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Fondatorul forumului, asa cum s-a mai scris de cateva ori, a ales sa nu mai fie activ pe forum pentru a-si dedica timpul vietii si altor proiecte personale.

 


Re: Dialog cu administratia subway guru

Daca e vorba de stergerea unor mesaje ce au deranjat anumite persoane simandicoase, cred ca vei avea toata intelegerea din partea administratorilor forumului, si fara prea multe cereri de explicatii suplimentare...
@admin
Vorbiti cu morosanul, si vedeti ce e de facut, nu se merita sa-l bagam in belea!
URGENT!
Colegul nostru merita macar atata asistenta si ajutor!
Robert, cos, luati problema in mana si rezolvati situatia, e o treaba de minima onoare si condescendenta!
Daca nu sunteti in stare sa rezolvati asa ceva va veti face de basme!
Anularea contului e solutia 'tampa' ce nu rezolva buba, doar taie posibilitatea de comunicare cu impricinatul!

 


Go to page:  1  ... 9 10 11 12 13 14 15  ... 160
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2288 forum members have written 421266 posts in 5248 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use