Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2238 posts, 457280 views
 
Go to page:  1  ... 5 6 7 8 9 10 11  ... 160
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia stakee

Se pare ca mi sa scos optiunea de moderare asupra galeriei mele photo. Se poate sa o redobandesc? Ca mai am de pus material din cand in cand

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Acum ar trebui sa fie ok.

 


Re: Dialog cu administratia stakee

E in regula multumesc

 


Re: Dialog cu administratia Albert Florescu

Utilizator anonim, imi spui si mie, te rog, cine te-a lasat sa intrii in turnul 3? (din pacate nu am cum sa iti dau mesaj privat)

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

:?:  :!:
Habar nu am ce turn e, dar eu pot sa intru cand vreau in turnul cel mai departe de Splai ( ultimul cum ar veni ). Mai stim si noi oameni care intamplator stau acolo. Mai stim si ceva amanunte interesante cu privire la structura de rezistenta a lor, dar nu e treaba forumului sa dezvolte asemenea idei.
Atentie, nu am spus ca sunt prost sau bine proiectate / construite turnurile respective.
Nu am inteles, comunitatea respectiva e o comunitate inchisa ?
Nu detin nici macar telefon cu aparat foto, asa ca slabe sanse sa fac vreo poza.
4-15-2014 9-58-15 PM.jpg (234.28 KB; downloaded 4187 times)

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Albert Florescu wrote:
din pacate nu am cum sa iti dau mesaj privat

Sigur? Ti'am verificat permisiunile si ar trebui sa poti... Intampini vreo eroare?

 


Re: Dialog cu administratia Albert Florescu

andrei11 wrote:
:?:  :!:
Habar nu am ce turn e, dar eu pot sa intru cand vreau in turnul cel mai departe de Splai ( ultimul cum ar veni ). Mai stim si noi oameni care intamplator stau acolo. Mai stim si ceva amanunte interesante cu privire la structura de rezistenta a lor, dar nu e treaba forumului sa dezvolte asemenea idei.
Atentie, nu am spus ca sunt prost sau bine proiectate / construite turnurile respective.
Nu am inteles, comunitatea respectiva e o comunitate inchisa ?
Nu detin nici macar telefon cu aparat foto, asa ca slabe sanse sa fac vreo poza.


Andrei, nu ma intelege gresit, este o intrebare pentru a vedea daca paza isi face treaba sau nu.
Din partea mea poti sa faci cate poze vrei si de unde vrei.

Turnul de care vorbesti tu, face parte din alta administratie fata de a cea din care fac eu parte, deci nu am sa dezvolt topicul.
Legat de structura de rezistenta de care amintesti... este o fabulatie de prost gust a celor care au antipatii, sau au ciuda pe cei care stau aici. Am verificat personal toate structurile de rezistenta din Faza II, plus am vorbit cu sefii de santiere, inginerii care au lucrat acolo inainte de a cumpara. Asmita Gardens, este chiar subiect de studiu la capitolul fundatii speciale in sol de tip lunca, iar proiectantul general a facut alte constructii care nu au niciun fel de problema. Inca o data, sunt fabulatii, te invit personal sa verifici si tu, da-mi un PM si te invit la mine sa iti demontez teoria prin fapte si dovezi, nu prin vorbe (cutremur nu am cum sa simulez, dar pana acum nimeni nu a simtit nimic, la niciun din cele care au fost pana acum).

 


Re: Dialog cu administratia Albert Florescu

cos wrote:
Albert Florescu wrote:
din pacate nu am cum sa iti dau mesaj privat

Sigur? Ti'am verificat permisiunile si ar trebui sa poti... Intampini vreo eroare?


Da merge, asa este. Am verificat. Aveam eu cache-uit un alt phpBB. Multumesc.

 


Re: Dialog cu administratia puidemorosan

Daca cineva incearca sa-mi trimita un PM, trebuie sa stie ca nu am permisiunea de a citi mesajele private.
Nu stiu daca se poate face ceva in privinta aceasta.
Cu stima.
Daniel

 


Re: Dialog cu administratia Slasher1985

Care este timeout-ul pentru re-autentificare in cazul vizitarii forumului?

Dupa aprox 6 ore (dar cateodata si mai des), trebuie sa ma re-autentific pe forum cand il deschid, chiar daca dau Check pe casuta de pastreaza-ma autentificat. Nu este o problema majora, dar este cat de cat iritant. Daca dau check acolo, inseamna ca nu am chef sa scriu parola la fiecare 6 ore.

Va multumesc daca imi puteti oferi un raspuns aici.

 


Re: Dialog cu administratia DocOctavius

Imi cer scuze daca ma bag ca musca-n lapte insa mie imi cere autentificare cam o data pe luna. AM impresia ca se folosesc cookie si atunci setarea de durata de viata a fisierelor respective tine de partea utilizatorului.

 


Re: Dialog cu administratia survola

Mie, cu Chrome si parolă memorată, imi face login automat mereu.

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia Utilizator anonim

Pe mobil sunt logat din septembrie si nu m-a scos deloc...  :lol:

 


Re: Dialog cu administratia SPA29

DocOctavius wrote:
Imi cer scuze daca ma bag ca musca-n lapte insa mie imi cere autentificare cam o data pe luna. AM impresia ca se folosesc cookie si atunci setarea de durata de viata a fisierelor respective tine de partea utilizatorului.

Sterge memoria cache.

 


Go to page:  1  ... 5 6 7 8 9 10 11  ... 160
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2311 forum members have written 423319 posts in 5270 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use