MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020

 

Topic: Discutii - Lucrari statia Orizont

773 posts, 238530 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 8 9 10 11 12 13 14  ... 56
 
 

📖 Pagination options
  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrari statia Orizont Utilizator anonim

Azi a fost votat bugetul care va fi plin de "realizari". In decembrie v-am zis sa fiti atenti unde puneti stampila. Acum minim 2 ani sa fiti iubiti.

 


Re: Discutii - Lucrari statia Orizont radu73

Crezi ca a depins numai de noi? Aici nu e vorba de alegeri locale ... dar sa nu deviem prea mult ...

 


Re: Discutii - Lucrari statia Orizont realistul

Nu stiti ca la noi orice lucru inceput de ceilanti din alt partid nu e bun fie el si bun? Era de asteptat. A se vedea si la autostrazi acelasi lucru. Oricum in materie de infrastructura pe vremea asta (a aliantei aflata la guvernare)  totul e mort.

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrari statia Orizont 133 313

Sa inteleg ca daca erau 'ailalti' ne scutea FMI de o rata-doua? Serios acum, gata cu politica.

 


Re: Discutii - Lucrari statia Orizont aztec

Nimic nou aici..doar o masina(golf rosu parca) a  incercat sa sara gardul si sa vada lucrarile mai de aproape ieri noapte. Nu stiu daca a ajuns la nivelul lucrarilor sau a ramas la nivelul strazii....

 


Re: Discutii - Lucrari statia Orizont icee

La cel mai important santier de pe traseu e liniste?  :?

 


Re: Discutii - Lucrari statia Orizont URANUS

Din pacate da! Liniste si pace.

 


Re: Discutii - Lucrari statia Orizont icee

Nici nu gatuie tot cartierul cu santierul 'cela. Nici nu sufera riveranii care stau cu bulevardul pe sub ferestre  :|

 


Re: Discutii - Lucrari statia Orizont Victor92

In aceasta dimineata, pe la ora 9:20, o echipa de muncitori se afla in zona. De la distanta mi s-a parut ca erau muncitori deoarece purtau vestele galbene fosforescente si se aflau de-a lungul santierului. Poate cineva din "interior" ne ofera mai multe detalii.

 


  • budrom
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrari statia Orizont budrom

Probabil, verificau pompele de apa...
Sau vizita in viteza fene srl si trebuia confirmarea ca se munceste la M5...
Astaldi s-a conformat, sa traiti!
:lol:

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrari statia Orizont Utilizator anonim

O echipa de muncitori s-a stabilit si aici, se asteapta ok-ul pentru devierea traficului, in aceasta statie nu se mai poate executa nicio lucrare fara devierea traficului.

 


  • budrom
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrari statia Orizont budrom

Doamne-ajuta, sa vedem si aici ritmul de lucru din vara trecuta, de la AM!
Oare vom vedea tbm-urile la lucru in 2013?...

 


Re: Discutii - Lucrari statia Orizont subway guru

Pana nu se gaseste o solutie de devieri de circulatie...aici nu se poate continua/relua nimic!

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrari statia Orizont Utilizator anonim

Mi se pare culmea, se inchide linia 41 care e full la orice ora si principalul mijloc de transport in zona lui iar aici unde sunt niste troleibuze care cara 10 pensionari nu se gaseste solutia... :evil:

 


Go to page:  1  ... 8 9 10 11 12 13 14  ... 56
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020  • 
Choose destination

Since our 2301 forum members have written 422616 posts in 5265 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use